Kelta Szellő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Itt kérj segítséget!

Go down 
+4
bbbeata
lidike
Yvain
Nada
8 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 0:25

Itt kérj segítséget!
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 21:59

Drága Mercedes!
Van egy férfi az életembe,aki nagyon megérintette aszivem! Szeretném tudni van valami esélye ennek a kapcsolatnak?Mindketten párkapcsolatban élünk!
Üdv! Kinga
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:01

KicsiPuppy/Vic
Szia Merci!

Ha majd lessz egy szusszanatnyi időd rám, szeretnélek megkérni, hogy vessél nekem kártyát, illetve jósolnál is
Elég zavaros az életem, mint a munka mint a család és legfőképp a párkapcsolatom terén,és ha beleférne még az egészség is érdekelne.(1981.07.28.Veszprém 16.00)nem tudom kelle-e.
Nagyon nagyon tetszik a honlapod:)

Millió puszi: KicsiPuppy avagy Vic

Szia Merci!

Mondta a Brigi, hogy kicsit konkretizáljam a kérdéseimet:)
Azt szeretném megtudni, hogy a pánikbetegségem(utazási pánik) előreláthatólag mikor fog elmúlni?

A párkapcsolat terén:két férfi "él" a szívemben, az egyik akivel eggyütt élek, amik az exem aki külföldön van.Tanácstalan vagyok, nem tudom merre induljak el!
A munka terén: várható-e a közeljövőben, hogy rendeződjenek a munkahelyi problémáim a munkatársaim, ill. van-e esélyem előbbrelépésre?
1981.07.28. Veszprém,16.00
Nagyon szépen megköszönném, ha tudnál segíteni:)
MIllió Puszi:KicsiPuppy azaz Vic
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:03

Bettina
Kedves Mercedes!

42 éves nő vagyok, aki sem munkában sem a szerelemben nem találja helyét. Kérlek szépen segíts nekem az útmutatásban és nézd meg nekem, hogy a közeljövőben lessz-e munkám és lessz-e elérhető szerelem számomra.

Férjnél vagyok 22 éve de nagyon boldogtalan vagyok ebben a kapcsolatban és még soha sem voltam szerelmes...

Segítségedet előre is megköszönöm:

Bettina
email címem:
betti8013@gmail.com
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:04

ÁGI
SZIA ÁGI VAGYOK

SZERETNÉM TUDNI,HOGY A MOSTANI PÁROMMAL BOLDOGOK LESZÜNK-E SOKÁIG ÉS

SIKERÜLNI FOG-E AMIBEN MOST BELE SZERETNÉNK INDULNI. ÉS HAMAROSAN LESZ-E KÖZÖS GYERMEKÜNK.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:06

Piroska

Szeretném megkérdezni mit mond a kártya az elkövetkező hónapokra. Munka, Család,pénz?

Köszönöm:Piroska
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:07

Xini
Szia Mercedes!

Szeretném megkérdezni mit látsz ebben a kapcsolatban?

Én:1979.02.11 éjjel2 ora 30 perc

Ö:1973.12.23 20 ora 45 perc

És mit látsz nekem az elkövetkezendö honapokra?

Válaszodat elöre is
köszönöm Xini
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:09

Szia Mercedes!
Nagyon szeretném meg tudni mikor lesz uj kapcsolatom, mert már nagyon magányos vagyok van egy nős ember az életemben de ő nagyon be csapot birosági ügyünk is lesz . légyszives mond meg mi lesz ennek az ügynek a vége és hogyan tovább. 1971. 01. 21-én születem és özvegy elöre is köszönöm. Nagyon tetszik a lapod!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:22

ÍRISZ

Szia édes Mercedes!

Köszönöm a látogatásodat és a csodás képet!Mindig öröm számomra mikor látom,hogy meglátogattál.Nincs miért elnézést kérned,és is hűtlenkedtem,aminek az az oka,hogy dolgozom,igy kevesebb időm van a szerkesztéshez.Csodálatos az oldalad,lenyügőző.Sajnálattal olvastam a barátnőd elvesztését.Fogadd őszinte együttérzésemet.Az idő majd segít a sebet begyógyítani.

Lenne egy kérésem is a jóslás terén,ha az időd engedi nézd meg a kártyát,mire számithatok.Nagyon régóta vagyok egyedül,lassan már kifutok az időből,csak nem jön a nagy Ő.


Ismét én!

Az előbb lefelejtettem a születési paramétereket.Gondolom kell.
1949.12.19.
mégegszer puszi irisz
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:25

Kedves Mercedes!

42 éves nő vagyok életem legzavarosabb időszakát élem meg és nem tudom, mit tegyek ezért kérem a segítségedet.
2 év után amikor már minden önbecsülésem és hitem elveszet most 3 hete találtam állást magamnak. Nagyon félek, hogy meg fogok-e felelni a követelményeknek és ott tudok-e maradni vagy találok-e másikat ami anyagilag is megfelelne. Teljesen össze vagyok zavarodva nem tudom hogy mit csináljak!!!

A másik és sokkal nehezebb problémám az életem.. Olyan mélyőponton vagyok mint még soha. 22 éve vagyok férjnél, de nem szerelmi házasságban élek és az az igazság, hogy nem érzem jól magam a férjemmel ( bár ő jó ember!!) Hosszú évek óta a válást fontolgatom de egyáltalán nem merem meglépni mert nagyon sajnálom őt és attól is félek, hogy én egyedül maradok társ nélkül és nem tudom azt sem, hogy anyagilag meg tudok-e állni a lányommal együtt a lábamon.

Azt hiszem kicsit bonyolultan írtam le mit szeretnék kérdezni tőled...
Légy olyan aranyos nézd meg nekem, hogyan alakul a munkám és az életem...
lesz-e végre szerelem az életemben hiszen soha nem voltam még szerelmes sem....

nagyon szépen köszönöm segítségedet és kívánok neked minden jót: Bettina
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Bettina kiegészítése   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:28

elnézést kérek elfelejtettem megadni a születési paramétereimet:
Budapesten születem 1965.12.10-én (állítólag anyukám úgy emlékszik hogy) reggel 8-órakor

köszönöm szépen... Bettina
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:32

Kedves Mercedes!
Nagyon nagy örömmel fedeztem fel lapodat,roppant szimpatikus a hozzáállásod ehhez a misztikus,izgalmas világhoz,és hozzánk kétségekkel küszködő emberekhez is.Sajnálattal olvastam,hogy elvesztetted egy szerettedet,remélem a vigasz már elért Hozzád,kívánom így legyen.
Most szeretném elmondani életem nagy kérdését,amivel Te nap-nap után találkozol.46 éves vagyok 26 éve férjnél,és 20 hónapja szerelemben.A házasságom 20 hónappal ezelőttig úgy működött mint minden más kapcsolat.Szép, nyugodt,talán unalmas,de működött.A Férjem 1957.07.31.rendkívül jó ember,szeret engem,szereti a gyerekeit és a családját.Sajnos én vagyok az,aki /1962.03.04. 12 óra,Tiszaföldvár/nem tudtam ellenállni a szerelem lehetőségének és minden észérvet félretéve szerelmes lettem sajnos egy nős DRÁGÁBA:1958.04.12.A Kedves nem akar válni, az én férjem sem,itt csak én gondolkozom egyre határozottabban
azon hogy el kell válnom a férjemtől,mert nem tudom elképzelni,hogy valaha is férfiként fogom szeretni őt.Úgy gondolom jobb lenne mindkettőnknek,ha külön élnénk,hátha még Ő is megtalálná azt a nőt,aki boldoggá tenné.A férjem és a kedvesem merőben két különböző személyiség mindenféle tekintetben.A férjem olyan ember,akiről minden nő álmodik:kedves, gyengéd,türelmes,segítőkész,stb.Mi lesz velünk Mercédesz?Köszönöm Rózsa
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 22:56

Kedves MERCEDES elöreis köszönöm a megértésed ,és hogy bizalommal fordulhatok hozzád,hisz most sajnos kevés az az e mber.
35éves asszony vagyok, 2kislány édesanyja jelenleg gyesen.
15 év után a párom 5honapja,haza költözött az anyukájához ,nem egy probléma megoldo tipus.
Rajongtunk és imádtuk egymást,nem társak,szeretök,ha nem a legjobb barátok voltunk egymásnak.
Sajnos az utolso egy az valami pokol volt,egy kezdödö depresszio alakult ki nálam,nagyon sokat voltam egyedül a picivel,és ez a betegség hangulat változásokba mutatkoztak.Sajnos a bolhábol is elefántott csináltam,ö egyre többet ment és ebböl még több vita lett,szinte nem is volt otthon ,söt a kezelésekbe sem volt melettem.Ez idö alatt összejött egy régröl ismert elvált 2családos növel.Az elején sokat kerestem szinte át ment zaklatásba,amit ö nehezen viselt.Ismerve a páromat én ugygondolom ez a kapcsolat egy menekülés,vagy jobb mint a semmi,hisz én ugy érzem és veszem észre hogy szeret ,de lehet hogy csak ezt akarom hinni.Ngyon szeretem és szeretném ha vissza jöne,a barátaink szerint egyre kinosabb neki ez a kapcsolat és leleke mélyén vissza jönne,de fél valamitöl.Az lenne a kérdésem benne van e a páromba,hogy haza jönn e ,és mit jelent a másik nö az életébe egyáltalán meg van e még?És mi az amit tehettek erömön felül fogok harcolni 15ÉVÉRT A SZERELMEMÉRT A LÁNYOK APUKÁJÁÉRT ÉS PERSZE A BARÁTOMÉRT.most jelenleg nagyon félek attol hogy nincs már esélyem ugyan is most nem keresem,de ö sem nagyon azt hozzá kell tennem nem egy érzéseket ki mutato ember és az a tipus akit lehet sodorni vagy lesz ahogy lesz tipus.SZERETNÉM HA MÉG EGYSZER EGY CSALÁD LENNÉNK.ÉS MÉG ANNYIT ÉREZE IRÁNTAM VALAMIT?
VÁLASZOD ÉS MEGÉRTÉSED MÉG EGYSZER ELÖRE KÖSZÖNÖM TISZTELETTEL ANCSA11
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Évi kérése   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 23:45

Évi
Szia
Az érdekel ki e tudok törni,jó munka nagy utazás szép jövő elmenni,feledni pénzhez jutni,új otthonom társak barátok környezet,felszámolni mindent ,lesznek e segítőkész szerető szívű jó emberek igaziak az életemben ezután,
tovább tudok e menni,elindulni kitörni szeretnék utazni,kiránduli örömöket pénzt szép ruhák.
a munka hejváltoztatás pénz úton van,márcsak a társ segítőkész emberek ,a biztos támasz hiányzik,az elinduláshoz.
A mult sebeiröl tettei vétkei nem gyógyulnak egy könnyen úgy érzemere csak egyszerelem,jó férj kinti élet,munka örömök lehetnének az orvosság feledtetnék ezt,aki felém fordulelfoad rajong segít szeret.
3 éve megvágytam megálmod megíkvántam őt,rendszeresen visszatér,egy szőkésbarna férfi tenger és öbölben háttérben öböl hajók,hegy kint él dolgozik nőtlen 30 fölötti szőke szőkésbarna sportos felémnéz reám,hol a tengert hol a házából,munkahely le is festetem a hejet megfestettem őt,kerestem a neten,hírdetés kinti honlapok.miatta nem mertem még startolni elrugaszkodni,megtörök kiégek meghalo x kör férfi,ember munkahejen átmenjek mire hozzá elérek,nem akarok több bajt veszéjt rossz tapasztalatod könnyet és csalódást csak ő az az egy kell,,,,Kerestem vártam eljön megismerem,az élet idehozza ha én nemtudok oda ki menni, ha a lelkünk már együtt lobog,érzünk akkor már így ő ott ,én itt egy óceán 2 part,2 világ 2 földrész választ el az élet elhozza.Tudnom kell indulja,várjakmaradjak hagyjam,adjam fel alkudjak meg a kényelemmunka pénz.,biztonság miatt rosszz munkahej család barátok társal belebetegedjek,tönkre rámegyek fizikailag anyagilag a lelkem,viták verekedések összeférhetetlenség kizsákmányolás tolvajok,hazugok csalók korlátozó környezet élettárs és családok,barátok,vagy vállaljam a kokázatot halált lesz ami lesz,menjek..
Kérek mindenkit, aki annyira elkeseredett, hogy már a "végső megoldást" is fontolgatja magában olvassa el az alábbi levelemet. Ebben a levélben nem beszélek arról a fájdalomról, amelyet csak egy szülő érezhet, ha elveszíti a gyermekét pedig ez a fájdalom attól még létezik és őrjítően fájó sebet ejt! - Mert van olyan pillanat, hogy már nem gondolunk erre! - És arra sem, hogy esetleg ott van a közelünkben az aki szeretne minket csak a fájó érzéseink annyira elborítanak, hogy már nem vesszük észre őt sem...
Kedves Évi!
Mielőtt tolmácsolnám hozzád az ősi bölcsek üzenetét, szeretném, a saját véleményemet elmondani...
Az ember, így te is én is, és mindenki más is, lehet végtelenül elkeseredett, történhetnek velünk olyan tragédiák, amelyek után azt hisszük soha nem tudunk talpra állni. Úgy érezzük, hogy nincs ember, aki ismerne, szeretne és becsülne minket.
Pedig nem szeretnénk, nem kérünk többet, csak annyit, hogy minket is szeressenek!
De ha a visszafordíthatatlan utat választjuk, amelyre leveledben te is utalsz, akkor eldobjuk magunktól az utolsó lehetőséget is arra, hogy megváltozzon az életünket, hogy megtaláljuk azt a személyt aki majd szeret minket, hogy barátaink lehessenek és gyermekeink szeretetét is visszafordítsuk felénk... minden - minden lehetőséget eldobunk magunktól!
Ha elmegyünk könnyebb lesz? Nem! Ha hívő vagy tudod, hogy mi a bűntetése annak, aki az önkéntes halált választja. Ha nem vagy vallásos, akkor képzeld el azt, hogy csak egy esélyt kaptál az élettől és azt is eldobod magadtól. Hát csak ennyi volt? Nekem csak ennyi jár? Végtelen küzdés és feladás?
Nem! Ennél mindenki többet érdemel!
S aki küzd, azt a sors is megjutalmazza! Akkor jön majd a segítség, amikor már nem is várod! Ne hagyd, hogy más emberek, akik soha nem jártak a te cipődben felületes véleményt mondjanak rólad. Te tudd, hogy milyen ember vagy és mennyi mindent érdemelsz még az élettől!
Ha pedig hiszel a reinkarnációban, akkor azt is tudnod kell, hogy ha megszakítod a mostani életed a sors/karma következő életedben is ugyan ilyen tragikus megpróbáltatások elé fog állítani téged, egészen addig, életek hosszú során át, amíg megtanulod saját erődből leküzdeni az akadályokat!
S ha negatív, fájdalmas, rossz gondolatokkal van tele a szíved és a lelked, akkor csak negatív embereket és rossz dolgokat fogsz magadhoz vonzani. Életedben egyik rossz jön majd ismét a másik után!
De ha pozitív, örömteli gondolatokkal veszed körül magad, bármilyen rossz dolgok is történjenek veled az életed változni fog!
Hogyan vedd körül magad örömteli gondolatokkal, mikor ennyi rossz jut neked osztályrészül? Örülj a napsugárnak, örülj a szellőnek, örülj az énekes madarak énekének. Örülj bárminek, aminek csak örülni lehet!
Mindenkinek joga van a boldogsághoz és ezt neked is tudnod kell!
Olvasd el a meditációs topicban feltett reggeli gyakorlatot és minden nap csináld végig, bármilyen nehezedre esik is, és ha ezt megteszed már óriási lépést tettél azért, hogy az életed meg tudd változtatni!
Ennyit szerettem volna elmondani neked mielőtt tolmácsolom, mit is hozhat számodra a jövő!
Üdvözlettel: Yvain


A hozzászólást Yvain összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 16 Aug. 2008 - 14:05-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Bocskor Anikó   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 23:51

Kedves Mercedes!

Több kérdésem is lenne. tanácstalan vagyok. Úgy érzem, váltanom kéne munkahelyet és tanácsadó céghez kéne mennem dolgozni, de nem tudom, hogy ez meg fogja-e érni nekem, nem leszek-e rosszabb helyzetben, mint most. a másik nehézség ebben a helyzetben, hogy a párom is ugyanitt dolgozik és úgy gondolom, hogy először célszerű lenne neki találni egy megfelelő állást és utána nekem lépni.Mi a véleményed erről? Szerinted megmerjem lépni ezt a váltást? Beiratkoztam egy parapszichológiai iskolába is, de jelenleg nem tudom, mire fogom tudni használni a jövőben, van-e értelme, hogy elvégezzem?Kérlek, segíts ezekben a kérdésekben megtalálni a helyes utat.Előre is köszönöm. Anikó
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyCsüt. 14 Aug. 2008 - 21:09

11.
Kedves Yvain I love you I love you
Boldog lennék ha megnéznéd nekem is h mit mutatnak a kártyák a munkámmal kapcsolatban.
Amit tudni kell rólam ez ügyben az az h idén februárban sajnos munkanélküli lettem egy nagy létszámleépítés miatt.Viszont nagyon örültem neki h ezáltal a munkaügyi központban lehetőséget kaptam arra h elvégezzek egy 8 hónapos logisztikai ügyintéző tanfolyamot.Jelenleg most a felénél tartok, nagyon szeretem és érdekel is.
Viszont nagy bennem a félelem, h mennyire fogok tudni ezzel az új szakmával elhelyezkedni.
Nézd meg nekem kérlek ha lesz rá pár szabad perced, h mit mondanak erről a kártyák.
Előre is naon köszönöm a segítségedet.
Sok puszi Neked I love you :flower:
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptySzomb. 16 Aug. 2008 - 13:03

12. Üdvözletemet küldöm e honlap alkotójának, fejlesztőjének.A minőségen, művészien megszerkesztett rajzokon felül mélységes emberséget, ember szeretetet tükröz számomra.

Nem régen ismerekedem a tarot világával,annak mondanivalójával, igazából nem értek hozzá. Természetesen az embert mindig valamilyen érzelmi bizonytalanság , bánat, kíváncsiság vezeti a miszikum felé. Egy ideje így próbálok választ kapni a kérdéseimre, többé-kevésbé sikertelenül, nyilván csak nyugtatom magam az internetnyújtotta lehetőségekkel.

Hogy ne ragozzam a szót: az érzelmeimet pár éve befolyásoló személy hozzám való érzelmi hozzáállására lennék kíváncsi, mivel "kapcsolatunk" mostanában inkább barátinak tűnik. Hűvös és mégis érzékeny személyiség, nem tudom eldönteni, hogy valóban milyenek az érzései. Szeszélyes természet, de ha úgy van kedve, gyengéd is tud lenni. Mindenesetre én a természetének a legrosszát kapom.

Tudom, hogy a szerelmi bánat eltörpül az élet sokkal nagyobb problémái mellett, de az életem egy káosz, mert nem tudok tovább lépni ebből a lehetetlen helyzetből. Évek óta nap mint nap ez foglalkoztatja a gondolataimat, holott sokkal komolyabb feladataim is vannak, lennének. Az életemet -annak minden vonzatával (családom, gyermekeim, létbiztos jövő) - kéne helyreraknom. Mégsem tudok szabadulni az érzéstől, időnként azt érzem, hogy látszólagos hűvőssége ellenére ő nem enged kilépni.

Hogyan értekezhetnék veled olyan módon, hogy esetleges kérdésemet ne olvassa mindenki? (elnézést) Illetve szükségesek valamilyen adatok számodra?
Regisztrálni próbáltam, de nem sikerült.
Előre is megköszönöm válaszod,
Lidike
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptySzomb. 16 Aug. 2008 - 13:05

Kedves Lidike!

Engedd meg, hogy én is szeretettel köszöntselek a fórumon!

Szeretném megköszönni a dícséretet, de méginkább a bizalmad!

Kérlek, privát üzenetben írd meg nekem az emil címedet és arra írom majd a választ is neked!
Ha most nem is sikerült valami miatt regisztrálnod az csak véletlen műve lehet.
Remélem később sikerülni fog, és privát üzenetben küld el nekem a kérdésedet, amit ott írsz nekem, azt rajtam kívül nem olvashatja más.
Ha megadod a valódi nevedet és a párod nevét, valamint mindkettőtök születési dátumát és a várost, ahol születtetek, akkor egyéb más dolgokat is módomban áll megnézni!

De szeretnék türelmet kérni tőled, mert a kérések egy századrésze sincs fent ezen a fórumon, rengeteg kérés érkezik emilben, amelyekre válaszolni szeretnék.

Még1x köszönöm a bizalmad!
Őszintén remélem, hogy módomban áll segíteni neked!

Üdv.:Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 18 Aug. 2008 - 3:20

13. Kedves Yvain!

A. R. fronton bejött amit mondtál, még az első találkozásunk előtt.
Aztán mikor egyszer taliztunk azt mondtad h el fogok veszíteni valakit aki közel áll hozzám - és bár nem olyan pikk-pakk történtek ezek a dolgok, ez is igaz lett...
Bízom a képességeidben!
Érdekelne hogy A.R.-nek már vetettél-e kártyát és ha igen, akkor mi jött ki?

Köszönöm: Marianne
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptySzer. 1 Okt. 2008 - 17:00

Szia Yvain!

Örülök, hogy elolvastad. Majd ha lesz egy kis időd lenne egy olyan kérésem, hogy jósolnál-e nekem???? Csak írd meg, hogy mi kell hozzá. Jó? Nem tudom, hogy emlékszel-e rá, de január 01.-én meghalt apukám. Tavaly szeptember 30.-tól volt kórházban, egy kis lábúj műtéttel került be. Nekem már rá 1 hónapra volt egy rossz érzésem és akkor is meg akartalak kérni, de valahogy lemaradt. Az elmúlt 1,5 évben 7 temetésen voltam.
Az egészségem sem a legjobb az elmúlt 1 évben.
Nem tudom, de valami nem jót érzek.
Ha van időd írjál.
Puszi. Judit
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
lidike
Vándorlélek
Vándorlélek
lidike


nő
Hozzászólások száma : 2
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Történelem. Amúgy próbálom megérteni a világot, legtöbbször nehezen.
Hitvilág : keresztény. De mindig is nyitott voltam az ősi vallások megismerésére
Registration date : 2008. Aug. 16.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptySzer. 3 Dec. 2008 - 16:03

Tisztelt Yvain/Mercedesz !

Augusztusban küldtem számodra a privát üzenetben egy levelet, majd októberben egy következőt. Mindkettőt a privát üzeneten keresztül.

Lehet, hogy elrontottam valamit és nem érkeztek hozzád a leveleim?

Kérlek ne vedd bizalmatlanságnak kérdésem, úgy gondolom, hogy a honlap -ezen belül a hozzád fordulók- odafigyelésén felül bőven van neked is mindennapi teendőd, gondod, stb. De elképzelhető, hogy nem érkeztek meg a levélben küldött kérdéseim. Ha megkérnélek, és időd is engedi, leszel szíves megnézni, hogy megvannak-e még? Ha nem, az sem baj, maximum újból leírom , csak lehet, hogy akkor másképpen kell elküldenem.


Köszönöm, Lidike
Vissza az elejére Go down
bbbeata
Vándorlélek
Vándorlélek
bbbeata


nő
Hozzászólások száma : 1
Age : 39
Város : mezözombor
Érdeklődési kör : zene,mágia,joslások
Hitvilág : sok mindenben hiszek
Registration date : 2008. Dec. 14.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyVas. 14 Dec. 2008 - 13:52

Kedves Mercedesz! Arra lennék kíváncsi mikor lehetek együtt a párommal és hogy a mamája megfog e látogatni,ha igen mikor? Válaszát elöre isköszönöm,Bea
Vissza az elejére Go down
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyKedd 13 Jan. 2009 - 11:02


Kedves Látogatóim!




[size=18]Nagyon sajnálom, de hosszantartó betegségem miatt egyenlőre nem tudok több jóslást kérő levélre válaszolni!
Önként és nagy örömmel választottam ezt a hivatást, melynek betegségem miatt hosszabb idő óta nem tudok eleget tenni!

Megértéseteket előre is nagyon köszönöm!
Minden kedves Látogatómnak az élet minden területén nagyon sok sikert és nagyon jó egészséget kívánok!

Szeretettel: Yvain


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 15 Jún. 2009 - 12:46-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Dormi
Vándorlélek
Vándorlélek
Dormi


Férfi
Hozzászólások száma : 2
Age : 58
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Ezotéria
Hitvilág : ezzel megfogtál
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 1 Jún. 2009 - 13:59

Drága Yvain, Merci!
Nem tudom, hogy működik-e az oldal, vagy én csinálok valamit rosszul. Küldtem (elvben) egy privát üzit, de az nálam csak a kimenő fiókban található, az elküldöttben nem. Igy nem tudom, hogy megkaptad-e egyáltalán. Ráadásul elég régiek a dátumok, nem tudom működik-e. Ha valaki olvassa, kérem válaszoljon. Üdv, Dormi
Vissza az elejére Go down
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyHétf. 1 Jún. 2009 - 14:37

Dormi írta:
Drága Yvain, Merci!
Nem tudom, hogy működik-e az oldal, vagy én csinálok valamit rosszul. Küldtem (elvben) egy privát üzit, de az nálam csak a kimenő fiókban található, az elküldöttben nem. Igy nem tudom, hogy megkaptad-e egyáltalán. Ráadásul elég régiek a dátumok, nem tudom működik-e. Ha valaki olvassa, kérem válaszoljon. Üdv, Dormi

Merci sajnos mostanság nem lesz elérhető. Amint a gondjai megoldódnak, bizonyára jelentkezni fog. Akinek sürgős segítségre lenne szüksége, addig igénybe veheti a működő Lélekgyöngyök fórum különféle témakörökben dolgozó szakembereit: ITT. A válaszokra azonban ott is várni kell valamennyit, amíg a szakemberek lereagálják azt. Itt kérj segítséget! 65817
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
irnyar
Vándorlélek
Vándorlélek
irnyar


nő
Hozzászólások száma : 1
Age : 51
Város : Hatvan
Érdeklődési kör : sport, ezoterika, természet
Hitvilág : Több mindenben hiszek: Isten, Buddhizmus, boszorkányság
Registration date : 2009. Aug. 01.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptySzomb. 1 Aug. 2009 - 16:12

Kedves Mercédes!

A segítségedet szeretném kérni. 36 éves, mások által nagyon vonzónak mondott nő vagyok. Mindenki szerint nagyon jó a kisugárzásom és jó a közelemben lenni, mégis sokszor tapasztalom, hogy az emberek ( főleg a férfiak) távolságot tartanak velem szemben. Sok pasinak tetszem, de ha arra kerül a sor, hogy közelebbi kapcsolatot alakítsunk ki mindíg kifogásokat keresnek és megfutamodnak. Tudnál nekem ezzel kapcsolatban a kártyától segítséget kérni, és hogy a közeljövőben várható-e valami változás ezen a téren? Egy másik nagy kérdésem az lenne, hogy nem igazán tudok mit kezdeni magam az élet számos területén. Sokan mondták már, hogy különleges vagyok, hogy látnoki képességeim vannak, de én ezzel kapcsolatban nem tapasztalok semmit.
Ha nem gond kíváncsi lennék a te véleményedre.
Remélem nem kérek túl sokat. Előre is köszönöm a válaszod. Szép napot
Éva
Vissza az elejére Go down
Rinelda
Vándorlélek
Vándorlélek
Rinelda


nő
Hozzászólások száma : 1
Age : 50
Város : Szarvas
Érdeklődési kör : ezoterika
Hitvilág : evangelista
Registration date : 2009. Oct. 28.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptySzer. 28 Okt. 2009 - 2:17

Szia Yvain!

Rinelda vagyok és tegnap találtam rátok. Tudod mostanában minden az ezoterika a tarot és az előző életem körül forog. Talán azért , mert találkoztam valakivel, aki felforgatta az érzéseimet, aki forgószélként került az életembe. Találkozásunk után éreztem, hogy én rá vártam egész életemben. A bibi a dologban, hogy párkapcsolatban élek és van egy kisangyalkám, aki leszületett hozzám és én felelősséggel tartozom érte.Viszont önző módon egyszer már magamra is gondolhatnék az életben. Volt régebben egy " látomásom". Akkor még nem is akartam a férfit, nem érdekelt, inkább csak a hiúságomnak tetszett, hogy fut utánam. Szóval én egy kisfiút láttam. Nem tudom, hogy ez a jövő, vagy esetleg egy előző életben ő a gyermekem lehetett.
Annyira össze vagyok zavarodva és ezért szeretném, persze, ha időd engedi, vessél nekem kártyát.
Remélem az angyalok meghálálják helyettm.

Előre is szívből köszönöm: Rinelda
Vissza az elejére Go down
szany20
Vándorlélek
Vándorlélek
szany20


Férfi
Hozzászólások száma : 1
Age : 59
Város : Told Dózsa györgy ut 57 4117
Érdeklődési kör : Hitt
Hitvilág : evangélium
Registration date : 2011. Jan. 09.

Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! EmptyVas. 9 Jan. 2011 - 17:34

Testvérek ! Áldjon mindenkit az Urr Jézus ! A nevem Rostás Attiláné -6 Gyermekes család anya !

Hitt testvérek engedjétek meg , hogy bemásoljak 2 - linkett ! Ezt a YUTUBE :Tudjátok megnézni ! Megrázó

képsorok ! Kérlek titeket , Imádkozzatok értünk és aki tud segítsen ! Nem kérném, ha nem lenne rá indokom

ÖRVÉNY - ifjabb RÁCZ LÁSZLÓ EMLÉKÉRE

FINAL VORTEX_1127_hun1.avi

A YUTUBE : Nézhetitek meg ! Testvérek 46- nő vagyok és sírva írom e pár sort ! Mert senki nem segít !

A filmen szereplők ! Polgár Mester . Gyám Ügy . Az érintett családok ! A Férjem készítette ezt a riportot . Hogy figyeljenek az emberek . Milyen Tragikus életben kell élnünk . Testvérek Segítsetek nekem !

Jesua szeretetével búcsúzom tőletek . Az URR JÉZUS hatalmas Szeretetével ! A cimem : Rostás Attiláné 4117 Told Dózsa györgy ut 57 . Email:szany20@gmail.com msn : jenny509@windowslive.com
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itt kérj segítséget! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itt kérj segítséget!   Itt kérj segítséget! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Itt kérj segítséget!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kelta Szellő :: Kelta Szellő :: Jóslatok-
Ugrás: