Kelta Szellő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Reménytelen szerelem

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Reménytelen szerelem Empty
TémanyitásTárgy: Reménytelen szerelem   Reménytelen szerelem EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 0:28

Reménytelen szerelem



Reménytelen szerelem Sorv14


Boldogan élünk aztán egyszer csak, mint derült égből a villámcsapás találkozunk valakivel, aki mindazt a férfi erényt megtestesíti számunkra amire valah is vágytunk. A szívünk a torkunkban dobog, a gyomrunk akkora, mint egy rizsszem, a pulzusunk az egekig verdes és megszűnik számunkra a külvilág, ha ő a közelünkben van!

De hiába minden forró érzelem, ő mégsem lehet egészen a miénk.

Te is reménytelenül vagy szerelmes, akkor ismered azt az érzést, amelynek a tüneteit fent említettem!
Ha van kedved meséld el a történeted nekünk!
Tapasztalataiddal segíts másoknak is, hogy évekig ne várjanak hiába valakire, aki soha nem lesz az övék!

Sok szeretettel várom a történeteiteket!
(Yvain)


A hozzászólást Nada összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Aug. 2008 - 8:26-kor.
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Reménytelen szerelem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reménytelen szerelem   Reménytelen szerelem EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 5:50

Drága Rachel!

Mielőtt bármit is válaszolnék, gyorsan áthelyezem ezt a beszélgetést a Reménytelenül szerelmes vagyok valakibe...c. topicba, amely még csak ezután fog megszületni, mert a fenti bejegyzés témája szerint inkább oda kívánkozik! Reménytelen szerelem 848971

Mielőtt bárki jót mosolyogna elmeséljük mindketten, hogy nálad ez nagyon komoly vágyódás egy hétköznapi ember számára elérhetetlen művész iránt.
Aki még az én sokat próbált kis szívemet is megdobogtatja, ha látom egy filmben!

Valószínűleg mindkettőnk számára reménytelen ez a szerelem.
De én kaptam egy csodálatosan szép ajándékot az élettől.
Egy éjszaka megtörtént velem mindaz, ami csak a filmekben szokott!
Álmomban átélhettem vele egy romantikus találkozást, amelyben megélhettem mindazt az érzést, amelyet az életben soha nem élhetnék át vele! Reménytelen szerelem 778559 Reménytelen szerelem 778559 Reménytelen szerelem 778559
Megkaptam az élettől azt az ajándékot, amit csak abban az esetben élhetnék át, ha a Föld kifordulna a sarkaiból. Reménytelen szerelem 848971

De tudom, hogy engem miért vonz annyira ez az ember. Mert valami olyan jellemvonása van, olyan karizmatikus személyiség, amilyen férfit így első látásra mindig is elképzeltem magamnak!
Aki mellett biztonságban érzném magam! Aki intelligens és igazi emberi értékeket képvisel.
Aki 40 évig élt egy külsőre inkább jelentéktelen, bensőre azonban igen kiváló hölggyel, s bár gyermekük soha sem született mégsem hagyta el más csinosabb és termékenyebb hölgy kedvéért. Egész életükben egymás mellett állnak és kölcsönösen segítik egymás karrierjét is.
Igen kérem! Az én számomra pontosan e jellemvonásai miatt testesíti meg az igazi férfi fogalmát! Reménytelen szerelem 778559
Kíváló művész, igazi világsztár, de csak a vörös szőnyegen, otthon ugyan olyan egyszerű ember, mint bárki más!

Rachel!
Szerintem azonban a te számodra, nem csak a sármos vonzó férfi, hanem valójában ilyen apát szerettél volna.
Aki erős, aki mellett biztonságban érzed magad és felnézhetsz rá!
Természetesen ez nem zárja ki azt, hogy az édesapádat is nagyon szeresd, de te első látásra megláttad benne mindazt amire egy férfiban és egy apában egyaránt vágysz!

Sajnos a baj ezekkel a reménytelen szerelmekkel az, hogy többnyire beteljesületlenek maradnak és nagyon sokan, akik ilyen mélyen vonzódnak egy másik ember iránt nem engedik közel magukhoz azokat a fiúkat és férfiakat akik szerelme valós, beteljesülhet és gyönyört - fájdalmat adhatnak!

Ha rám hallgatnál továbbra is tisztelnéd, rajonganál ez után az ember után, de elfogadnád, hogy az ő életében nem biztos, hogy neked valaha is helyed lesz.
Lezárnád ezt a szerelmet és esélyt adnál egy kedves fiatalembernek, aki talán a te szerelmedre vár.
Én sem vettem észre, hogy volt körülöttem egy fiatalember, akit még a mosolyom is boldoggá tett, akkor éppen másba voltam szerelmes... pedig lehet, hogy ha észreveszem csodálatos szerelmet élhettem volna meg vele még akkor is, ha nem tart örökké... lett volna egy gyönyörű emlékem! Reménytelen szerelem 778559 Sajnos az a hajó elment örökre!

Képzeld el kicsi Kékszemű!
Ha talákoznátok is és első látásra megtetszenél neki...(Tanusíthatom, hogy a kis hölgy gyönyörű és nagyon kedves! Reménytelen szerelem 848971 )
Akkora a korkülömbség közöttetek, hogy ha téged nem is zavarna, őt biztosan! Józan gondolkodású ember, biztosan élvezné a fiatalság illatát melletted és visszafiatalodna pár percre, ha vele vagy, de kapcsolatot, főleg komoly kapcsolatot nem hiszem, hogy kezdene veled! 44 év hatalmas korkülömbség, s ezt ő is nagyon jól tudja!

Szeresd a filmjeit, álmodozz még kicsit róla, de biztos vagyok benne, hogy valaki valahol vár rád, akinek te lehetnél a mindene! Akinek már attól is csodálatosan indulna a napja, ha rá mosolyogsz!
Van ilyen én tudom!
A mai napig boldog vagyok, ha hazajön a férjem és látom a csillogást a szemében, ha rám néz és szomorú vagyok, amikor nem látom.
De ha nem is találnád meg elsőre az igazit és sok férfi becsapna, rengeteget csalódnál, még az is segítene abban, hogy majd ha utadba kerül az igazi nagy Ő, akkor felismerd benne az igazi értékeket!

Sok nő és férfi éli úgy le az életét, hogy nem is tudja milyen szerencsés!
Milyen szerencsés, mert a párja jó hozzá, szereti és gondoskodik róla!
Ellenben milyen sok asszony van a világon, aki szép, kedves, szeretnivaló értékes ember, de nem jól választott. és sokszor minden szeretetéért és gondoskodásáért verés a jutalom.

Szerintem így elsőre témaindító beszélgetésnek ennyi is elég! Reménytelen szerelem 848971

Szép álmokat Kékszemű!
Vigyázz magadra!
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
 
Reménytelen szerelem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kelta Szellő :: Kelta Szellő :: Lélekvarázs-
Ugrás: