Kelta Szellő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+5
Yvain
Nada
Hiriel69
Skerina
Leila
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyVas. 24 Aug. 2008 - 23:00

Készülök eltenni magam holnapra - szalicil nélkül. Csevegő - Page 2 848971
Előtte még beköszöntem hozzátok. Szép álmokat, nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek! Wink
Én most el is ásom magam. Csevegő - Page 2 568560
Puszi Wink
Csevegő - Page 2 1179915594

Drága Nada!

Megosztanád velem az ásódat? Ugyanis ma már nincs meg a régi ágyunk, de az új ágyat sem kaptuk még meg, úgyhogy ma újra 20 évesnek érezzük magunkat a párommal együtt és campingozni fogunk! Csevegő - Page 2 998842 Csevegő - Page 2 314181 A 9. emeleten! Csevegő - Page 2 375994 Csevegő - Page 2 314181 Csevegő - Page 2 666503 Csevegő - Page 2 46636

Ha holnap s.o.s füstjeleket látsz szállni az égen, akkor az nem csak azt jelenti, hogy a fiam pipázik, Csevegő - Page 2 228693 Csevegő - Page 2 98582 hanem azt is, hogy kétségbeesetten keresem azoknak a vállalkozó kedvű fiatal hölgyeknek az ismerettségét, akik hajlandóak lennének felsegíteni a padlóról egy átvirrasztott éjszaka után.
Darukezelők ne kíméljenek! Csevegő - Page 2 666503

Aki ma kényelmes pihe - puha Csevegő - Page 2 489497 ágyikóban szépeket álmodik az gondoljon ránk nagyon sok szeretettel!

Tudjátok ki fog ennek örülni a legjobban? Bogi a Csevegő - Page 2 547647 kiskutyám!
Végre együtt alhatunk! De neki legalább van egy pihe-puha kispárnája!
Holnap este remélem már elmesélhetem nektek, hogy megosztotta-e velem!

Drága Nada és Minden kedves Barátom és Látogatóm!
Álmodjatok helyettünk is nagyon szépeket!
Ezer puszi
Yvain
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Ukulele
Vándorlélek
Vándorlélek
Ukulele


nő
Hozzászólások száma : 1
Age : 43
Város : Pécs
Érdeklődési kör : ezoterika és mások
Hitvilág : Geia
Registration date : 2008. Aug. 24.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyVas. 24 Aug. 2008 - 23:15

Szeretettel üdvözöllek benneteket! Nagyon tetszik a fórum, igazán gyönyörű és tartalmas, érdekes témákkal. Gratulálok, jövök még máskor is. Csevegő - Page 2 65817
Csevegő - Page 2 1179916428

Kedves Ukulele!
Nagyon sok szeretettel köszöntelek a kis csapatunkban és ugyan ezzel a szeretettel vissza is várunk!I love you
Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 25 Aug. 2008 - 2:18

Csevegő - Page 2 1148060726
Csodaszép reggelt kívánok Mindenkinek!
Csevegő - Page 2 778559 Csevegő - Page 2 778559 Csevegő - Page 2 778559
..... Ne is kérdezzétek!
Csevegő - Page 2 568560 Csevegő - Page 2 470816 ha lehet, akkor később megyek Csevegő - Page 2 983656 egy kicsit Csicsikálni.
Most még egy kicsit félre beszélek Csevegő - Page 2 12196 Csevegő - Page 2 12196 Csevegő - Page 2 12196 de aztán megint minden rendben lesz!
Ezer puszi
Yvain
Csevegő - Page 2 519383 Csevegő - Page 2 127253
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 25 Aug. 2008 - 3:27

Csevegő - Page 2 All126

Halihó!

Még nem sikerült elaludnom, mert nem tudtam dönteni a vasalódeszka, és az asztalteteje között! Csevegő - Page 2 420979 Mindkettő borzasztó kemény! Csevegő - Page 2 375994 Persze a fiúknak megint sokkal jobb dolguk van, mert ők megágyaztak maguknak a padlón. Csevegő - Page 2 935111
Azért én is hoztam nektek valami szépet.
Szeretettel:
Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 25 Aug. 2008 - 9:22

Madárdalos szép jó reggelt mindenkibabe! Csevegő - Page 2 477294

Ágymizéria? Hehe, honnan is olyan ismerős ez? Utoljára tini koromban aludtam olyan ágyban, amit kényelmesnek találtam. Azóta sem. Sőt, egyre rosszabb.

Cardo matracot akarok, Cardo matracot akarok (Cascót akarok, Cascót akarok ősi reklám után szabadon). Csevegő - Page 2 848971

Egy vigasztaljon, drága Yvikém: erről az "ágyról" tuti, nem eshetsz le - és kapaszkodás nélkül is lehet feküdni rajta... Csevegő - Page 2 308988 Kempingezés ide vagy oda, tábortüzet azért ne rakj! Csevegő - Page 2 59594 Csevegő - Page 2 627751

Dolgos hetet mindenkinek! Wink

Csevegő - Page 2 1179915594

Drága Nadám! Csevegő - Page 2 597769

De nem nekem jutott az "ágy" Csevegő - Page 2 998842 Én egy camping-széken aludtam!
A fiúké volt az ágy! Bár hozzáteszem, hogy egy évvel ezelőtt nem hiába töltöttem egy fél napot egyetlen camping-szék kiválasztásával, nem mondom, hogy jól aludtam, de mindenesetre jobban, mint némely ágyban aludtam volna. Csevegő - Page 2 733115
Azonban ma inkább zombee-ra a macskámra hasonlítok, mint saját magamra.affraid
Mert én már évek óta nem tudok egy jót aludni, főleg pihentetően és nagyon vártam már az új ágyat.
Arról nem is beszélve, hogy ma jó magor forintokért milyen ágyakat lehet kapni!
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyKedd 26 Aug. 2008 - 7:05

Szépséges reggelt Mindenkinek!

Yvain! Azt nem árultad el, hogy csak egy éjszakát "kempingeztetek"? Megérkezett az új "alvócenter"? Tesztelted? Mesélj! Csevegő - Page 2 338779 Remélem végre olyan ágyad lesz, amiből igazán pihenten és frissen kelhetsz fel reggel. De azért ne feledd: nem csak az ágyon múlik az éjszakai nyugalmad... A sarki boltban vettem a múltkoriban egy kis lelki békét, egy nagy adag harmóniát és egy csipetnyi kiegyensúlyozottságot:oksika: ... azőta a fiammal elcserélt ágyon úgy alszom és ébredek, mint soha azelőtt Csevegő - Page 2 65817 . Ja, hogy miért cseréltünk? Mert a kétszemélyes ágyra már neki volt szüksége ... Csevegő - Page 2 769998

Lassan mennem kell dolgozni ... azért nagy szerencse, hogy nem kell hazahoznom a munkát ( Csevegő - Page 2 324161 Csevegő - Page 2 203250 Csevegő - Page 2 718980 Csevegő - Page 2 7589 Csevegő - Page 2 142405 Csevegő - Page 2 891881 ). Jó munkahely, mi? Csevegő - Page 2 359460 Országos non-profit cég ... Csevegő - Page 2 730826.

Szép Csevegő - Page 2 477294 -ot Nektek! Pusza!
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptySzer. 27 Aug. 2008 - 21:00

Sziasztok!
Yvain! Hogy sikerült az ágy vásárlás? Hogy aludtál? Hogy vagy?

Drága Leila!
Életem első ágyvásárlása, talán ágyat nem is vesz az ember többször életében, mint egyszer vagy kétszer. Már a hazahozatal is kész tortúra volt, mert az ágy nehezebbbik fele nem fért be a liftbe, így kézben kellett fellépcsőzni vele a 9. emeletre. Mondanom sem kell, hogy elfáradtak a fiúk. Az ágy többi része már befért a liftbe, de nem fért be a lakásba és mindez röpke 2 órát vett igénybe. .
A standard ágy nem fért be a lakásba! Csevegő - Page 2 46636 Először a fiókám szobáját kellett teljesen szétpakolni, hogy az összekötő ajtón át valahogy beférjen az ágy a mi szobánkba. Júj, ne tudjátok meg milyen egy kényelmében és magánszférájában sértett tinédzser. Csevegő - Page 2 55347
Kb. még két órás huzavona után megérkezett az új ágy a szobánkba. scratch Amikor pedig szépen összeraktuk kiderült, hogy nem fér be a helyére és a mi szobánkat is teljesen át kell rámolni...Úgyhogy, most keresztbe van fordítva a szobán, aludni már tudunk, de közlekedni még nem. Csevegő - Page 2 487851

Emlékeztek még gyermekkorunk ifjúsági filmjére a Szeleburdi családra?
Na mi most pont úgy nézünk ki! Csevegő - Page 2 145857 Csevegő - Page 2 314181


Az ágy szép hosszú és a végén kiderült, hogy nem is olyan keskeny. TV-t nézni isteni belőle, mert úgy van kialakítva, hogy pont ott kényelmes, ahol lennie kell.
Nem a legszebb ágy, de a legkényelmesebb, amit az áruházban kapni lehetett. Tudom mert végigpróbáltam mind!
Folyamatosan ágyról beszélek pedig ez kanapé, még meg kell szoknom, hogy a kettő nem ugyan az.
Remélem ezen a héten valahogy a helyére kerül majd és nem kell balett ugrásokkal közlekedni a szobában.
Azt megnéznétek mi, amint én balettozom? Nem fogjátok látni csak a hattyú halálát, mert állandóan megbotlom, vagy beleütközöm valami kiálló hegyes bútordarabban, ezért időnként sziszegek és dühöngök. De majd csak jobb lesz egyszer!
Ha nem a kanapé lesz a válaszfal a szobában, amely két félszobára osztja a nagyszobát!

Ezer puszi és nagyon szép napot kívánok Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptySzer. 27 Aug. 2008 - 21:01

Csevegő - Page 2 0000073363
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyPént. 29 Aug. 2008 - 7:24

Tündérszép reggelt!

Kicsit magányos most itt ... merrre jártok? Oké, hogy iskolakezdés ... Csevegő - Page 2 487851 , de azért a fórumról sem megfeledkezni ám! Csevegő - Page 2 318703 Vagy én ilyesztettelek el Benneteket? Állítólag csak félig vagyok Csevegő - Page 2 969746 , negyedrészt Csevegő - Page 2 154695 ... és a kollégák is csak szolgálnak és védnek ... Csevegő - Page 2 713230

Szóval írjatok Ti is! Pusza!

Drága Híriel!
Én még a Csevegő - Page 2 969746 éneddel nem találkoztam csak a Csevegő - Page 2 154695 -rel! Csevegő - Page 2 848971 A fél szemem és a fél lábam mindig rajtatok tartom, többet nem is tudok, mert az új ágy nagyon szupi, csuda jó, de nem fér még el a szobában a bűtoroktól, úgyhogy keresztbe van fordítva mindig úgy, hogy éppen valahogyan elférjünk. Így pont a fél szemem és a fél lábam fér a gép elé. Azt hittem hamarabb megoldjuk a dolgot, dehát dolgozni is kell azt mondták...úgyhogy oda is járunk.
Gyere nyugodtan, mi mindig nagyon várunk!

Erről jut eszembe: én már jó kislány módjára készítem a napi jóslatokat, de még nem játszik velem senki. Rolling Eyes

Csudaszép napot kívánok Mindenkinek, ma is nagy lesz a meleg!
Én nem szeretem a kánikulát, de aki igen az használja ki az utolsó napokat, heteket.

Puszi Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyPént. 29 Aug. 2008 - 11:45

Hiriel69 írta:
Tündérszép reggelt!

Kicsit magányos most itt ... merrre jártok? Oké, hogy iskolakezdés ... Csevegő - Page 2 487851 , de azért a fórumról sem megfeledkezni ám! Csevegő - Page 2 318703 Vagy én ilyesztettelek el Benneteket? Állítólag csak félig vagyok Csevegő - Page 2 969746 , negyedrészt Csevegő - Page 2 154695 ... és a kollégák is csak szolgálnak és védnek ... Csevegő - Page 2 713230

Szóval írjatok Ti is! Pusza!

Drága Híriel!
Én még a Csevegő - Page 2 969746 éneddel nem találkoztam csak a Csevegő - Page 2 154695 -rel! Csevegő - Page 2 848971 A fél szemem és a fél lábam mindig rajtatok tartom, többet nem is tudok, mert az új ágy nagyon szupi, csuda jó, de nem fér még el a szobában a bűtoroktól, úgyhogy keresztbe van fordítva mindig úgy, hogy éppen valahogyan elférjünk. Így pont a fél szemem és a fél lábam fér a gép elé. Azt hittem hamarabb megoldjuk a dolgot, dehát dolgozni is kell azt mondták...úgyhogy oda is járunk.
Gyere nyugodtan, mi mindig nagyon várunk!

Erről jut eszembe: én már jó kislány módjára készítem a napi jóslatokat, de még nem játszik velem senki. Rolling Eyes

Csudaszép napot kívánok Mindenkinek, ma is nagy lesz a meleg!
Én nem szeretem a kánikulát, de aki igen az használja ki az utolsó napokat, heteket.

Puszi Yvain

Én nem félek ám a boszorkáktól. Csevegő - Page 2 55347 Nekem szerencsére már nem kell iskolába járnom. Csevegő - Page 2 359460
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptySzomb. 30 Aug. 2008 - 7:53

Tündérszép hétvégét mindenkinek!

Kedves Leila! Szerintem az idejárók többsége már szintén nem jár iskolába ... inkább a csemeték iskolakezdésére gondoltam Csevegő - Page 2 229715. Most nem csak olvasni Csevegő - Page 2 338779 , hanem csomagolni is kellene a könyveket ... azután az évnyitóra egy kis ünneplőruha-vasalás Csevegő - Page 2 711252 - persze csak a szokásos hétvégi házimunka után, ráadásként. ( Csevegő - Page 2 631165 , Csevegő - Page 2 146627 , Csevegő - Page 2 766316 , Csevegő - Page 2 481418 , netán Csevegő - Page 2 304811 és Csevegő - Page 2 127253 ... és akkor még a kedvenc házimunkánkhoz, a mosogatáshoz nincs is emotikon...)

A Csevegő - Page 2 969746 -okról ... Én jártam egy hónappal ezelőtt egynél. Bár csak vásárolni, mert egy nagyon kedves kollégám, a fogadott öcsém váltott munkahelyet. Vettünk neki egy talizmánt, ami megvédi (leginkább saját magától Csevegő - Page 2 46636 ... Csevegő - Page 2 26358 ). Szóval jártam egy boszinál ... és bár mindenféle ellenérzés és húzódozás nélkül, nyitottan mentem el - a hideg futkározott a hátamon tőle pale . Nagyon fura érzés volt. Szóval azért csak vigyázzatok!
Szép Csevegő - Page 2 477294-ot! Ezer és még egy fél pusza!
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptySzomb. 30 Aug. 2008 - 18:28

Hiriel69 írta:
Tündérszép hétvégét mindenkinek!

Kedves Leila! Szerintem az idejárók többsége már szintén nem jár iskolába ... inkább a csemeték iskolakezdésére gondoltam Csevegő - Page 2 229715. Most nem csak olvasni Csevegő - Page 2 338779 , hanem csomagolni is kellene a könyveket ... azután az évnyitóra egy kis ünneplőruha-vasalás Csevegő - Page 2 711252 - persze csak a szokásos hétvégi házimunka után, ráadásként. ( Csevegő - Page 2 631165 , Csevegő - Page 2 146627 , Csevegő - Page 2 766316 , Csevegő - Page 2 481418 , netán Csevegő - Page 2 304811 és Csevegő - Page 2 127253 ... és akkor még a kedvenc házimunkánkhoz, a mosogatáshoz nincs is emotikon...)

A Csevegő - Page 2 969746 -okról ... Én jártam egy hónappal ezelőtt egynél. Bár csak vásárolni, mert egy nagyon kedves kollégám, a fogadott öcsém váltott munkahelyet. Vettünk neki egy talizmánt, ami megvédi (leginkább saját magától Csevegő - Page 2 46636 ... Csevegő - Page 2 26358 ). Szóval jártam egy boszinál ... és bár mindenféle ellenérzés és húzódozás nélkül, nyitottan mentem el - a hideg futkározott a hátamon tőle pale . Nagyon fura érzés volt. Szóval azért csak vigyázzatok!
Szép Csevegő - Page 2 477294-ot! Ezer és még egy fél pusza!
Drága Híriel!
Nem lehetne erről a kalandról egy kicsit bővebben hallani?
Főleg az a részlet érdekelne igazán, hogy miért volt rossz érzésed,
talán gonosz bibircsókos vasorrú banyával találkoztál? Csevegő - Page 2 969746
Kérlek szépen mesélj még!Wink
Pussz Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyVas. 31 Aug. 2008 - 10:11

Csevegő - Page 2 154695 -szép reggelt!

Én szívesen mesélnék részletesebben, drága Yvain - de nem túl sok mesélnivaló van. Azért pár szót még írhatok az élményről ...

Nem, nem volt bibircsókos. Összesen kb. 20 percet lehettem ott nála. Az első tíz-tizenöt percben semmiféle rossz érzésem nem volt vele kapcsolatban. Nem banyának tűnt, inkább az emberek hiszékenységéből jól kereső, pufókdad középkorú nőnek. Bár lehet, hogy az egója az is - csak a lelke boszi. Vagy talán már az sem igazán az, csak az előző életéből áthozott képesség-morzsákkal próbál kereskedni ...
Szóval csak az utolsó néhány percben éreztem magam úgy a társaságában, mint egy nagy pók hálójába keveredett pillangó Csevegő - Page 2 65817

Nem hiszem, hogy még egyszer elmennék hozzá bármiért is. Pedig csodásnál csodásabb dolgokkal volt teli az a pici üzlet ... sóhaj ... Azért a pót-öcsémnek megvettem egy kígyós amulettet és egy ezoterikus regényt, az egyik kedvenc kolléganőmnek egy angyalkás medált - és az utolsó darab kelta négy-évszak amulett is már gyógyítja és védelmezi azt, akinek a nyakába szántam I love you .

A polcán egyébként volt sok-sok ezoterikus könyv, néhány Doreen Virtue is ... de a Földangyalok még neki sem volt meg. De nálam még itt van - és a gazdájától engedélyt is kaptam, hogy kölcsönadhassam Neked - ha kéred.

A kicsi fiam már vár a gépre ... ezért csak öt és fél puszát hagyok itt Csevegő - Page 2 308988 Szervusztok!
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 1 Szept. 2008 - 8:26

Drága Barátném!

Igen, igen! Még mindig kérem csak az ágyvásárlás és a lakásborzalom miatt most jutottam el oda, hogy megbeszélgessük, hogy mikor találkozzunk!
Nagyon köszönöm, hogy rám gondoltál!
Ezerszer szép napot kívánok neked és minden kedves látogatómnak!
szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 1 Szept. 2008 - 21:14

Szép estét mindenkinek!
Kinek hogy telt az ismerősének, gyerekének az első nap a suliban, oviban?

Az én unoklahúgom is ma ment először oviba, és nagyon érezte magát. Csevegő - Page 2 65817 Haza se akart menni. Csevegő - Page 2 848971 Csevegő - Page 2 145857

Köszönjük, így hogy a fiókám már a 11.-t tapossa nem olyan fárasztó az iskola kezdés.
Tankönyvek természetesen még nincsenek, tankönyvlista sincs még, majd egy-két nap alatt kell beszerezni mindent, ami szükséges.

És mi a jele az unokahugicádnak? Első éve az oviban, vagy már tavaly is ovis volt?
Nagyon sok szépet és jót kívánunk neki!

Ezer puszi
Yvain
Vissza az elejére Go down
eva77
VIP-tag
VIP-tag
eva77


nő
Hozzászólások száma : 19
Age : 57
Város : Ajka
Érdeklődési kör : ezotéria
Hitvilág : Isten
Registration date : 2008. Aug. 22.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyVas. 7 Szept. 2008 - 21:09

Szép estét !!! Csevegő - Page 2 848971
Vissza az elejére Go down
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 8 Szept. 2008 - 2:54

Csodálatosan szép álmokat kívánok Mindenkinek!

Csevegő - Page 2 All134

Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 8 Szept. 2008 - 16:41

Yvain írta:
Csodálatosan szép álmokat kívánok Mindenkinek!

Csevegő - Page 2 All134

Szeretettel: Yvain

Nagyon aranyos. Csevegő - Page 2 65817
Vissza az elejére Go down
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 8 Szept. 2008 - 16:44

Yvain: Azt még nem tudom, hogy mi a jele a kislánynak, csak annyit tudok, nagyon jól érzi magát az oviban. Még most kezdte el. Képzeljétek, sír, ha haza kell mennie. Csevegő - Page 2 65817 Ezért ha minden jól megy, a héten már ott alszik. Csevegő - Page 2 848971
Vissza az elejére Go down
eva77
VIP-tag
VIP-tag
eva77


nő
Hozzászólások száma : 19
Age : 57
Város : Ajka
Érdeklődési kör : ezotéria
Hitvilág : Isten
Registration date : 2008. Aug. 22.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyKedd 9 Szept. 2008 - 8:03

Csevegő - Page 2 ?t=img&id=226004
Vissza az elejére Go down
eva77
VIP-tag
VIP-tag
eva77


nő
Hozzászólások száma : 19
Age : 57
Város : Ajka
Érdeklődési kör : ezotéria
Hitvilág : Isten
Registration date : 2008. Aug. 22.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyCsüt. 11 Szept. 2008 - 21:19

Isten éltesse a MÁRIÁKAT !!!!

Csevegő - Page 2 ?t=img&id=227186
Vissza az elejére Go down
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyPént. 12 Szept. 2008 - 15:50

Csevegő - Page 2 0000105356Minden Máriának jó egészséget, és sok boldogságot kívánok.
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 15 Szept. 2008 - 6:47


Tündérszép új hetet kívánok! Bár utálok fázni (és nálam nem kell hozzá sok), de attól még az ősz színei elvarázsolnak engem is. Mint például ezek:

https://www.youtube.com/watch?v=_tHgtzAJePo

Bár a komolyzene nem az én műfajom, de Vivaldi zseniálisat alkotott ezzel. A klipp megoldásai pedig nagyon jók. Szóval érdemes megnézni-meghallgatni Csevegő - Page 2 65817 .

Remélem Yvain sem veszett el ... mostanában ritkán ad életjelet - igaz? A Napi jóslatoknál is panaszkodott, hogy nem játszik Vele senki ... most meg Ő nem jósol nekünk már majd' két hete Csevegő - Page 2 145857. Remélem az új és kényelmes ágyában nem vackolta el magát téli álomra Csevegő - Page 2 489497 ...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


nő
Hozzászólások száma : 4
Age : 37
Város :
Érdeklődési kör :
Hitvilág :
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyKedd 16 Szept. 2008 - 21:16

Sziasztok, Kedves Fórumozók! Csevegő - Page 2 65817
Először is köszönöm a meghívást és a rangot. Időm eddig nem igazán engedte, hogy eljussak ide, Rolling Eyes de gratulálok ehhez a csodálatosan szép és igényes fórumhoz! Wink Szép napokat kívánok mindenkinek! I love you
Vissza az elejére Go down
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptySzer. 17 Szept. 2008 - 13:40

Sziasztok Tündérmazsolanyuszaim (ezt most jól megaszontam)! Csevegő - Page 2 308988 cheers

Jaj, de imádnivaló az a kis ceca Csevegő - Page 2 211330 a képen! El is olvadtam! Csevegő - Page 2 65817
Hogy tetszik Nektek ez a hedeg idő? Csevegő - Page 2 906404 Nekem befagy a Csevegő - Page 2 545724

Édes kis Minimanócskám, de jó itt látni Téged! Csevegő - Page 2 310340 Csevegő - Page 2 359460 A Lélekgyöngyökre is beóvakodhatnál néha, ott sem eszünk ám meg - legfeljebb megkóstolunk. Csevegő - Page 2 229715 Nya jó, óvatosan adok majd puszikát, hogy ne harapjak - nagyot... Csevegő - Page 2 308988 Csevegő - Page 2 658375
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyVas. 21 Szept. 2008 - 8:37

Szépséges vasárnapot!

Tudom, kint az idő olyan, amilyen ... de attól még Bennetek belül lehet nyár! Csevegő - Page 2 778559 Bevallom, az ősz nekem sem a legkedvesebb évszakom. Nagyon fázós vagyok! Csevegő - Page 2 986402 Nem úgy vagyok ezzel az évszakkal, mint Petőfi ... inkább mint József Attila:

https://www.youtube.com/watch?v=mbG3PNtSA6U

De ilyenkor mennyivel kellemesebb egy meghitt este a meleg lakásban, néhány gyertya fénye ... mennyivel jobb a meleg tűzhely előtt állni is, mint nyáron Csevegő - Page 2 610901... vasalni is persze Csevegő - Page 2 711252 ... és hát összebújva egymást melengetni is milyen jó ... Csevegő - Page 2 46381

Viszont egyre jobban aggódom Yvain miatt Csevegő - Page 2 898649 . Remélem inkább a számítógépe beteg például és ezért nem jelentkezik. Nem tudtok Róla valamit?

Ezeregy pusza Nektek! Híriel
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyHétf. 22 Szept. 2008 - 14:05

Sziasztok!

Nada, én nem szeretem a hideget. Csevegő - Page 2 986402 Ilyenkor alig vannak az utcán. Nem úgy mint nyáron. Csevegő - Page 2 145857 Akkor jókat lehet dumcsizni lent.
De most jelenleg világít a napocska. Csevegő - Page 2 778559
Vissza az elejére Go down
manocska
VIP-tag
VIP-tag
avatar


nő
Hozzászólások száma : 4
Age : 37
Város :
Érdeklődési kör :
Hitvilág :
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyKedd 30 Szept. 2008 - 18:24

Sziasztok!

Drága Nada, Téged is jó ám látni, Csevegő - Page 2 65817 és a Lélekgyöngyökre is beóvakodtam ám, igyekszem a továbbiakban is ezt tenni, és bízom benne, hogy nem esztek meg! Rolling Eyes Wink Csevegő - Page 2 848971
Vissza az elejére Go down
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyKedd 30 Szept. 2008 - 20:19

Szia Manócska!

Nem kell félni, senkit nem eszünk meg. Csevegő - Page 2 65817
Vissza az elejére Go down
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 EmptyKedd 30 Szept. 2008 - 20:40

Leila írta:
Sziasztok!

Nada, én nem szeretem a hideget. Csevegő - Page 2 986402 Ilyenkor alig vannak az utcán. Nem úgy mint nyáron. Csevegő - Page 2 145857 Akkor jókat lehet dumcsizni lent.
De most jelenleg világít a napocska. Csevegő - Page 2 778559

Hát én bizony hidegimádó vagyok, édes Nórikám! Csevegő - Page 2 848971 Mondjuk őszi jányként ez már szinte természetes. Az őszi, téli emberek jobban bírják, és jobban is szeretik a hideget, mint a többi évszak szülöttei. Wink A nyárral nekem egyetlen bajom van: curva meleg! Csevegő - Page 2 848971 Csak klimatizálva, és medencében ázva lehet kibírni. Csevegő - Page 2 848971
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kelta Szellő :: Kelta Szellő :: Lélekvarázs-
Ugrás: