Kelta Szellő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Napi jóslat

Go down 
+3
Leila
Yvain
Nada
7 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 0:14

Napi jóslat:

Lenne kedvetek játszani velem?

A következő játékot találtam ki:

minden reggel húzok egy lapot, de nem fordítom fel, tehát nem tudhatom meg azonnal mi a kártyák üzenete arra a napra, de a nap végén mondjuk este 19 órakor már felfordíthatom a lapot és megtudhatom az ősi bölcsesség alapján mi volt arra a napra kijelölve a számomra vagy azok számára akiknek kedvük van játszani velem.

Ezek után tolmácsolom nektek a kártyák üzenetét és akinek kedve van hozzá végiggondolhatja, hogy volt -e a kártyának valamilyen benső üzenete az ő számára.
Alakult-e valami hasonlóan a napjában.

Nem mondhatom el előre mit "üzennek" a lapok, mert ezzel előre befolyásolhatnám a nap hangulatát, de a nap végén érdekes lehet értékelni vajon mi is történt velünk.

Holnaptól indulna a játék...

Ha most nem is nyerte el az ötlet a tetszéseteket, szeretném mégis kipróbálni, mert biztos, hogy idővel nagyon szórakoztatóvá, érdekessé és az önismeretünk szempontjából is nagyon tanulságossá válhat.

Szeretném, ha együtt játszhatnánk!


A mai napra szóló jóslat:



Napi jóslat 1216654808_78


A kapcsolatotok nem az égben kötetett és nem szerencsés párosítás!Valaki kíméletlenül átgázol a szíveden és a lelkeden! Észre sem veszi mennyire szükséged lenne megértésre, gyengédségre, együttérzésre és szeretetre. A te szíved majd meg szakad, ő azonban csak türelmetlen és ingerült.

Nagyon szép estét kívánok Mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzer. 13 Aug. 2008 - 19:47

2008. augusztus 13.

Terveink megvalósításának most van itt az ideje. Ne csak álmodozz róla, hanem itt az ideje annak, hogy a saját kezedbe vedd az életed irányítását és váltsd valóra a terveidet!
Hivatalos, esetleg peres ügyeinkben:
egy tekintélyes és hatalommal rendelkező férfi előreviszi ügyeinket.
Jelentheti azt is, hogy problémáink megoldásához szükséges egy nagy tudású férfi segítsége.

Üdv. Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzomb. 16 Aug. 2008 - 21:11

Kedves Nada!
Én szívesen játszom veled. Mit kell ehhez tennem? Nincsen semmilyen kártyám! Embarassed
Drága Leila!

Jaj, de jó! Még egy játékos! cheers :bounce:
Semmire nincs szükség, csak rád!
Én húzom ki minden este a lapokat és leírom ide a jelentését!
Miután elolvastad amit írtam, csak annyi a feladatod, hogy elgondolkozz azon illik -e az életedre valamilyen szempontból a kártya jelentése.
Valamint, előfordul, hogy a lap mondanivalója előre figyelmeztet minket ...bizonyos események bekövetkeztére...
S ha úgy gondolod, hogy volt különleges mondanivalója a napi kártyának a számodra és van kedved megosztani velem, (aminek én rettenetesen örülök)
akkor oszd meg azt velem létszives.
Szeretettel Yvain
Vissza az elejére Go down
Pikikee
VIP-tag
VIP-tag
Pikikee


Férfi
Hozzászólások száma : 2
Age : 59
Város : Somogyvár
Érdeklődési kör : Mindenevő vok
Hitvilág : szeretet
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyVas. 17 Aug. 2008 - 23:38

Most én béna vagyok, vagy mi van ?
Le kell írnom Wordbe, hogy ide tudjam másolni.
Vagy az Explorert kell használnom?
Pedig én is akarok játszani ! ))

Drága Pikim!
Konkrétan nem tudom csak sejtem, hogy mi lehetett a baj.
Én csak akkor nem a wordben szerkesztem meg a mondanivalómat, ha két - három mondatnál nem több. Külömben mindent a jó öreg szövegszerkesztőben írok meg, annak van türelme kivárni még megszülöm azt amit mondani szeretnék. :joker:
Vissza az elejére Go down
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: 2008. augusztus 27   Napi jóslat EmptySzer. 27 Aug. 2008 - 22:05

2008. augusztus 27.
Ez a felemelkedés, amikor a dolgok jóra fordulnak. Valamely ügy eléri szerencsés és sikeres csúcspontját. Csakhogy be kell látni, hogy a csúcspontot mindig hanyatlás követi. El kell fogadni az elkerülhetetlen változást, a körforgás törvényét, az események folyását, az élet fel-le ingadozását. Váratlan, sorsszerű események történhetnek.

Napi jóslat All126

Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyCsüt. 28 Aug. 2008 - 22:29

2008. augusztus 28. Csütörtök

Az ember válaszút elé kerül, két különböző irányba indulhat és meg kell találnia a számára helyes utat. Döntését egyedül kell meghoznia. Különböző szempontok figyelembevételére és mérlegelésére kényszerül, ahol az értelem, a gondolkodás nagyobb szerepet játszik, mint az érzelmek és szenvedélyek.
Ez a döntés vonatkozhat egy elvontabb, befelé fordulóbb, vagy kifejezetten a külvilágra irányuló kétféle életút közötti választásra; de vonatkozhat egy szerelmi választásra is. Mindenesetre a döntés következményekkel jár, amit az embernek egyedül kell viselnie.


Napi jóslat Nov035

Szeretettel: Yvain


A hozzászólást Yvain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 29 Aug. 2008 - 21:14-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Pikikee
VIP-tag
VIP-tag
Pikikee


Férfi
Hozzászólások száma : 2
Age : 59
Város : Somogyvár
Érdeklődési kör : Mindenevő vok
Hitvilág : szeretet
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyPént. 29 Aug. 2008 - 20:51

Hüm-hüm, ez lehet, hogy ma, meg már régóta is az én lapom ? ! :-))
Napi jóslat 718980
Vissza az elejére Go down
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyPént. 29 Aug. 2008 - 21:35

Napi jóslat Nov0111

2008. augusztus 29.

A Nap a legpozitívabb tartalmú kártya: a vágyak teljesülése, a célok elérése, a siker ünneplése. Hasonló ez a lap A diadal kártyájához, ahol a siker kemény küzdelem eredménye volt. Ebben az esetben azonban a siker szerencse következménye. A siker vonatkozhat egy boldog házasságra, egy baráti kapcsolatra, vagy családi harmóniára, ami betölti az ember életét. Tehát nem a kiszámíthatatlan, vak szerencse, hanem az ember pozitív kisugárzása és nyitottsága hozza a sikert, ami itt elsősorban a személyes boldogságra vonatkozik. A jelenlegi élethelyzetet az optimizmus, a megújulás és a bizalom jellemzi.

Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzomb. 30 Aug. 2008 - 8:09

Yvain írta:
2008. augusztus 27.
Ez a felemelkedés, amikor a dolgok jóra fordulnak. Valamely ügy eléri szerencsés és sikeres csúcspontját. Csakhogy be kell látni, hogy a csúcspontot mindig hanyatlás követi. El kell fogadni az elkerülhetetlen változást, a körforgás törvényét, az események folyását, az élet fel-le ingadozását. Váratlan, sorsszerű események történhetnek.

Napi jóslat All126

Szeretettel: Yvain



Szia Drága Yvain!

Akkor én most jöttem játszani Veled Napi jóslat 359460 Váratlan és sorszerű események ... hát igen ... ennek most nagyon beletaláltál a közepébe:oksika:. A szerdám csakugyan így indult ... nem is kicsit. Csak reménykedhetem, hogy a következmények elmaradnak.

A csúcspontot mindig hanyatlás követi? Én mostanában megismerhettem azt, amikor az ember azt gondolja, hogy ezt már semmilyen szempontból és szinten nem lehet fokozni ... azután pedig újra és újra kellemesen csalódik Napi jóslat 145857. Szóval ha nem gond, ezzel vitatkozom egy kicsit Napi jóslat 229715 ...

Várom a következő lapot. De csak akkor szólok hozzá, ha lesz mit Napi jóslat 265242 .
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzomb. 30 Aug. 2008 - 23:42

2008. augusztus 30.

A kártya belső békét és harmóniát jelent, ami független a külső körülményektől, egzisztenciális helyzettől, a "földi" dolgok itt csekély szerepet kapnak. A lelki fogékonysággal együtt jár egy belső készenlét és vágyakozás a szerelemre, aminek beteljesülésére most nagyobb a lehetőség, mint eddig.

Napi jóslat Nov042

Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyVas. 31 Aug. 2008 - 10:29

Yvain írta:
2008. augusztus 30.

A kártya belső békét és harmóniát jelent, ami független a külső körülményektől, egzisztenciális helyzettől, a "földi" dolgok itt csekély szerepet kapnak. A lelki fogékonysággal együtt jár egy belső készenlét és vágyakozás a szerelemre, aminek beteljesülésére most nagyobb a lehetőség, mint eddig.

Napi jóslat Nov042

Szeretettel: Yvain


Drága Yvain! Azt hiszem, ez ismét a százas kör közepébe talált Napi jóslat 65817 A külső körülmények esetemben sokkal inkább a gyomorfájás fokozódását lennének hivatottak kiváltani - ehelyett egyre nagyobb a béke és a harmónia bennem Napi jóslat 65817 . Bár azon kevés szerencsések közé tartozom, akik nem csak a szerelmet, de a lelki társukat, másik felüket találták meg - de várakozni csakugyan van mire. De mivel úgyis mindig türelmetlen voltam, ez most jó és szükséges lecke nekem Napi jóslat 65817
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyVas. 31 Aug. 2008 - 21:15


A mai napra húzott kártya:


Jelölheti önként választott az újrakezdést, az eddigi élettel való szakítást. Ezt a tudatos döntést egy hirtelen, a változtatás szükségességének minden előzetes logika nélküli felismerése indította el. A próba elnevezés szintén találó, mert ezzel a lépéssel próbára tesszük magunkat: vajon képesek vagyunk-e még, akár felnőtt fejjel is a teljes szakításra és újrakezdésre?


Napi jóslat Kepek0014

Szeretettel Yvain
[/i]
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyCsüt. 9 Okt. 2008 - 7:12


2008. október 9. Csütörtök



Az angyalok azért küldték neked ezt a lapot, mert feleslegesen aggódtál. Az aggódás az ima egy olyan formája, ami azt vonzza hozzád, amire nem vágysz. Add át félelmeidet angyalaidnak, hiszen valójában nincs miért aggódnod. Igazság szerint aggodalmaid egy önbeteljesítő próféciát képesek teremteni.
A lap további jelentései: Minden sokkal jobb, mint amilyennek azt te látod. Kérd meg az angyalokat, hogy szabadítsanak meg az aggodalmaktól. A boldog végeredmény elkerülhetetlen. Kerüld az aggódást, hogy a negatív energiák nehogy lehúzzanak téged és a helyzetet. Az angyalok veled vannak - és minden rendben van.


Minden kedves Látogatómnak, Sok szerencsét és jó egészséget kívánok a mai naphoz!

Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyPént. 10 Okt. 2008 - 6:45

Yvain írta:

2008. október 9. Csütörtök



Az angyalok azért küldték neked ezt a lapot, mert feleslegesen aggódtál. Az aggódás az ima egy olyan formája, ami azt vonzza hozzád, amire nem vágysz. Add át félelmeidet angyalaidnak, hiszen valójában nincs miért aggódnod. Igazság szerint aggodalmaid egy önbeteljesítő próféciát képesek teremteni.
A lap további jelentései: Minden sokkal jobb, mint amilyennek azt te látod. Kérd meg az angyalokat, hogy szabadítsanak meg az aggodalmaktól. A boldog végeredmény elkerülhetetlen. Kerüld az aggódást, hogy a negatív energiák nehogy lehúzzanak téged és a helyzetet. Az angyalok veled vannak - és minden rendben van.


Minden kedves Látogatómnak, Sok szerencsét és jó egészséget kívánok a mai naphoz!




Szia Drága Yvain! Végre újra itt vagy! Napi jóslat 65817 Akkor hát játszunk? Én benne vagyok ...

Tudod: érdekes, hogy épp ezt a kártyát húztad tegnapra ... Segítséget ígértek nekem, de ahhoz az illetőnek is segítséget kellett kérnie. Tegnap hozta a választ: megígérték neki. Csak épp nem akarja biztosra mondani, hisz még ő is járt már úgy, hogy nem tartották be a neki adott szavukat. Pedig hát ... majd utólag privátban elmesélem Neked, hogy kiről van szó ... vele nem sokan akarnak szórakozni Napi jóslat 65817 .
Igazság szerint érzem én, hogy sikerül - és ez nagyon fontos változás lenne nekem is, a fiaimnak is. Mégis félek kicsit, hogy beleélem magam - és végül mégsem úgy alakul. Pedig az én fejemben is ott motoszkált már tegnap is: ha a negatív lehetőséget manifesztálom, akkor bármilyen kicsi is rá az esély, megkapom. Napi jóslat 666503
Tehát ha a tegnap húzott kártya is ezt mondja, akkor nem bánom: beleélem magam Napi jóslat 65817 . Legkésőbb 3-4 héten belül választ kapok - de lehet, hogy még előbb. Addig is Napi jóslat 391105 ...

Drága Híriel!
Köszönöm, hogy mindezt megosztottad velem/velünk.
Ha lehetséges 3-4 hét múlva írd meg sikerült -e amit annyira
szerettél volna vagy sem. Addig is nagyon szorítok neked és küldök egy szeretet gömböt is segítségül!
Ezer puszi
Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyPént. 10 Okt. 2008 - 19:47


2008. október 10.


Vedd észre a jeleket!


Az angyalok azért küldték ezt a kártyát, hogy segítsen értelmezni azokat a jeleket, amelyeket mostanában kaptál. Ezek lehetnek többek között tollak, érmék, pillangók, madarak vagy más olyan, visszatérő látomások, amelyek az angyalokat juttatják eszedbe, akik szánt szándékkal küldték le neked ezeket a jeleket, hogy tudassák veled, a közeledben vannak - oltalmazva, szeretve, és vezetve téged.
A lap további jelentései: A mennyben tartózkodó elhunyt szeretteid így szólnak: "Szia! Szeretünk téged!" Vedd észre és higgy a hozzád érkező ismétlődő jelekben, amelyek alátámasztják a tényt, hogy jó úton jársz. Higgy. Kövesd a jeleket, amelyek elvezetnek szíved vágyához.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzomb. 18 Okt. 2008 - 19:33

Napi jóslat Ark10


2008. október 18.
„Kérted már valaha, hogy mi, angyalok segítsünk a problémádban? Csak akkor tudunk segíteni, ha felhatalmazol rá. Most hunyd be a szemedet, és vegyél nagy levegőt, amely mindenedet megtisztítja. Azután gondolatban szólítsd az őrangyalaidat és az arkangyalokat, hogy segítsenek. Ne határozd meg, hogyan várod a segítséget, csak mondd el a gondodat. S a legfontosabb: nyílj meg a segítség elfogadására, akárhogyan érkezik. Lehet az megérzés, intuitív gondolat vagy közvetlen, isteni közbelépés. Akármilyen ismétlődő útmutatást kapsz, fontos, hogy hallgass rá.”
Bármiben van szükségünk orvoslásra, kérjük meg Rafaelt, hogy vegye körül smaragdzöld aurájával. A kövek közül a smaragd és a malachit testesíti meg gyógyító energiáját.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzomb. 15 Nov. 2008 - 19:37

Napi jóslat Viragfotowt9
Napi jóslat W500

2008. november 15. Péntek

Küzd le a félelmeidet és élvezd az életed.

Szeretetteljes és nagyon vidám hétvégét kívánok minden kedves Látogatomnak,
nagyon sok szeretettel!
Üdv.: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzer. 28 Jan. 2009 - 2:32

Mind a szerelmi kapcsolatok, mind a már megállapodott szerelmesek előtt nagyon szép szeretetteljes időszak áll. Őszinte és felhőtlen öröm és a nagy kibéküléseknek is rendkívül kedvez ez az időszak!
Ne szégyeld kimutatni a szeretetedet, a szerelmedet és őszinte megbecsülésedet a párodnak és mindenkinek, aki csak kedves a szívednek!

Bár még hideg az idő, de a hideg nem lehet akadálya igazi baráti összejöveteleknek sem.
A vidámság, nagy nevetések, új barátságok születése nem függ az évszakoktól. függetlenek az évszakok változásától.

2009. január 28.Napi jóslat Millenium_tree
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyHétf. 9 Feb. 2009 - 0:06

Napi jóslat Mytreasure


Összetartozás, szeretet és megbecsülés!
Ezek a csodálatos érzések hatják át a mindennapjaidat, ha te is így akarod!
Most mindez a boldogság a tiéd lehet, ne engedd elillanni, tegyél meg mindent, hogy örökre megmaradjon!


[center]2009. február 9.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyCsüt. 5 Márc. 2009 - 9:51

2009. március 5. Csütörtök!

Napi jóslat Usimage163945_3224602

Ez az időszak nem kedvez most a nagyszabású terveink, álmaink megvalósításának. Inkább álljunk két lábbal a földön. Ez most a realitások ideje nem az álmodozásoké!
Próbáljunk alkalmazkodni a jelen helyzet lehetőségeihez és csak a józan eszünkre hallgassunk!
Most egyfolytában mérlegelnünk kell a lehetőségeinket, mire futja és mire nem.... stb...
De ugyanakkor figyelnünk kell a kínálkozó lehetőségekre is, most jobban oda kell figyelnünk, hogyan osszuk be a pénzünket, jobban kell alkalmazkodnunk a munkahelyünkön, esetleg taktikáznunk, ravaszkodnunk kell, hogy az állásunkat megtarthassuk, de ha véletlenül mégis most kínálkozna egy a terveinknek megfelelő alkalom, nem szabad, hogy aggodalmaink miatt kiengedjük a kezünkből! Pusztán arról van szó, hogy most mindent jobban meg kell fontolnunk!

De nem szabad elkeserednünk akkor sem, ha nem kapunk a képességeinknek megfelelő állást, inkább csak olyat, amellyel kihúzhatjuk addig, míg a kedvezőbb ajánlat megérkezik.

Mivel a napi megélhetés, túlélés hatalmas stresszt okozhat, naponta kis időre meg kell találnunk azt a tevékenységet, amivel legalább egy órára ki tudunk kapcsolni, esetlegesen még örömet is okoz a számunkra!

Ez rendkívül fontos, mert a stressz hosszú időre megrendítheti az egészségünket! Nagyon komoly károkat okozhat testileg, mind lelkileg!

Őszintén remélem, hogy lesz, akinek segítséget nyújthattam!
És a nehézségek ellenére is sok sikert, nagyon szép napot kívánok Minden kedves olvasómnak!

Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyPént. 6 Márc. 2009 - 7:18

2009. március 6. Péntek

Ma inkább hivatalos, akár peres ügyei kerülhetnek középpontba.
De előfordulhat, hogy munkahelyünkön vagy magánéletünkben kerülünk (kényszerülünk) döntéshelyzetbe és pontot kell tennünk egy számunkra fontos munkahely vagy kapcsolat végére!

Mégis miután elvarta a szálakat, higgye el nekem, hogy meg fog könnyebbülni!
Ma egy kapcsolat végét fájlaljuk, holnap talán már egy szerencsésebb kezdet elé nézhetünk.
De ahhoz, hogy a jövőnk sikeresebb, boldogabb lehessen, le kell zárni és el kell engedni a múltat! Márpedig ez az egyik legnehezebb dolog az életünkben!

De van egy még egyszerűbb jelentése is ennek a kártyának:
fejezzen be mindent, amit elkezdett és ne hagyjon semmit sem félbe!
Legyen ez egy jó könyv, egy kézimunka, házimunka, ne vegyék Önt körül félbemaradt dolgok!

Mindehhez nagyon sok szerencsét kívánok!

Szeretettel: Yvain

Napi jóslat Usimage164129_2348448
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyHétf. 9 Márc. 2009 - 8:34

Napi jóslat Crownofcreation



2009. március 9.

Életünkben valami befejeződik, véget ér, hogy valami újnak adja át a helyét!
Véget érhet számunkra fájdalmasan, végtelen gyötrelemként megélve,
de az élet végtelen körforgásában minden vég, magában hordozza a megújúlás
lehetőségét is.

Ehhez kívánok Önöknek nagyon sok sikert!
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyCsüt. 12 Márc. 2009 - 10:25

Valami ma végérvényesen véget ér!



Ma illetve az elkövetkezendő napokban, hetekben nehéz és szomorú időszak elé nézhet a kedves olvasó!

Hangsúlyoznom kell, hogy önhibáján kívül kerülhet nagyon szomorú vagy igen kellemetlen helyzetbe.

Ez lehet egy szerelem, egy házasság végleges lezárása, valamint egy munkaviszony megszakadása, de előfordulhat egy üzleti kapcsolat szakad meg váratlanul és ezzel igen súlyos anyagi veszteséget hozva a fejünkre!

De sajnos meg van a lehetősége annak is, hogy valakit elveszítünk, aki számunkra igen sokat, talán a MINDENT jelentett!

E közül bármelyik következik is be, mint már írtam, hírtelen és rajtunk kívülálló okok miatt történik.

De mint minden vihar után kitisztul az égbolt és kisüt a nap, eljön majd az idő, amikor nyugalomra találunk majd, visszanyerjük régi énünket és új életet kezdhetünk.

Mindnyájunk életében vannak ilyen időszakok, átélünk tragédiákat, de tudjuk, hogy ha legyőztük a fájdalmunkat ismét talpra kell állnunk és folytatni az életünket, ha nem másért hát azért, a valakiért, aki otthon vár minket, amikor fáradtan hazaérünk és legyünk bármilyenek ő akkor is minket szeret!



A megpróbáltatások elviseléséhez kívánok nagyon sok erőt és hitet egy szebb jövőben!



Szeretettel : Yvain


Napi jóslat 000000131
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyHétf. 16 Márc. 2009 - 18:34

Valamiért a mai napra is ugyan ezt a kártyát húztam, aztán rájöttem, hogy nem volt ez véletlen:
Pénteken egy nagybeteg szomszédom eldöntötte, hogy 14 évig hű társát németjuhász kutyáját véglegesen elaltatja, mert ezentúl az egészségi állapota nem teszi lehetővé, hogy a kutyája (leírom a nevét, mert megérdemli) Maci gondját viselhesse, s nem akarja, hogy az állatot szenvedni lássa...
Bár mindent megpróbáltunk a gazdit nem tudtuk jobb belátásra bírni és az akaratát, mert nem pillanatnyi szeszélyből fakadt tiszteletben kell tartanunk!

Így a mai napon - a mai napra is ugyan ezt a kártyát húztam! - egy életnek és egy barátságnak végérvényesen vége szakad, és elkezdődik egy másik élet, amely még több szenvedéssel és szomorúsággal lesz teli, de életünk során sokszor olyan döntéseket is meg kell hoznunk, amelyek igen fájdalmasak a számunkra, s pontosan azért kell ezeket a végtelenül szomorú lépéseket megtennünk, mert már nem áll módunkban felelősséget vállalni azért, akit egykor régen megszelidítettünk!

Kedves Maci!
Nyugodj békében!
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyCsüt. 19 Márc. 2009 - 20:20

A 2009 március 12-16-i jóslathoz

Félek és szomorú vagyok, mert mostanában sokan halnak meg körülöttem.
A fenti írásomban említett szomszéd úr, aki mindössze 56 évet élt és éppen hogy láthatta még februárban született első kisunokáját.
Emléxem komoly katonaember létére Micimackó, főként bagoly matricákat keresett. Már minden a Micimackó meséhez tartozó szereplő meg volt, de bagolyt nem kaptuk meg sehol sem.
Bár nagyon komoly betegsége volt mégis tervei voltak még az életben, majd egy éjszaka az oly sokak által elhanyagolt magas vérnyomás szövődményeként fellépő agyvérzés kerékbe törte minden eddigi reményét. Gyermekeit felnevelte, de a kisunokája első szavát már nem hallhatja, első lépteit nem láthatja és kicsiny kezét sem foghatja meg többé! Nyugodjék békében!


Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
nika992
Vándorlélek
Vándorlélek
nika992


nő
Hozzászólások száma : 1
Age : 31
Város : Pécs
Érdeklődési kör : zene/tánc
Hitvilág : nincs
Registration date : 2009. Jul. 24.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptyCsüt. 6 Aug. 2009 - 16:34

Nekem is kedvem lenne játszani ha még beférek a körbe:)
Vissza az elejére Go down
kivancsi
Vándorlélek
Vándorlélek
kivancsi


Férfi
Hozzászólások száma : 1
Age : 40
Város : senta
Érdeklődési kör : misztika
Hitvilág : keresztenj
Registration date : 2009. Oct. 14.

Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat EmptySzer. 14 Okt. 2009 - 21:02

En is szeretnek jatszani!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Napi jóslat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Napi jóslat   Napi jóslat Empty

Vissza az elejére Go down
 
Napi jóslat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kelta Szellő :: Kelta Szellő :: Jóslatok-
Ugrás: