Kelta Szellő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Az oldal hírei

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Az oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Az oldal hírei   Az oldal hírei EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 0:17

Az oldal hírei.


Az oldal hírei Sorv14


Ide kerül minden az oldallal kapcsolatos hír, és itt olvashatod a nevedet is, ha az elemzésed felkerült az oldalra!
Üdv.: Yvain


A hozzászólást Nada összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Aug. 2008 - 8:23-kor.
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Az oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal hírei   Az oldal hírei EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 2:13

Kiknek a jóslatai kerültek fel az oldalra?

Brigitta
Skerina
Monic
Tibold

Válasz Évinek!
Írisz

Piroska
Kedves magányos Özvegyasszony!
Ági
Xini
Vic I-II.

Brigi I-II.
Bettina
Kinga,
Adri,

Jade
Olívia és
Magdolna38

jóslatai kerültek fel az oldalra!

Megkérek minden kedves látogatót, hogy a kérdéseit és kéréseit:

A Jóslatok - Itt kérj segítséget - topicba írja meg nekem!

Én pedig a kérdésre feltett elemzéseket - A TAROT válaszol - topicba - töltöm fel!

Így reményeim szerint nem lehet félreértés abból, melyik kérdésre válaszoltam már és melyikre nem!

Nagyon sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

Üdv.: Yvain/Mercedes


A hozzászólást Yvain összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 18 Okt. 2008 - 19:56-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Az oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal hírei   Az oldal hírei EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 2:16


Kedves Látogatóim!


[/i]
Sajnos előfordul, hogy valóban nagyon sokat kell várni egy-egy jóslásra vagy sorselemzésre, az oldalon részletesen leírtam, hogy miért. Az ismertető szövegben is felhívtam a figyelmet erre és ismertettem, hogy csak az forduljon hozzám a kérésével, aki nagyon türelmes és sokat tud várni.

A fő ok pedig az, hogy azoknak a bejegyzéseknek a száma amit az oldalon látsz egy századrésze sincs annak, amit naponta levélben kapok. Az oldalra általában azok írnak, akik vállalják a problémájukat.


A segítséget kérők között vannak olyanok, akik könnyebb élethelyzetben vannak, azonban rendkívül sok levélíró a levelében nagyon súlyos problémákról, olykor családi tragédiákról ír és ennek megoldásához kéri a segítségemet!


Ezért nagyon kényes helyzetben vagyok, hiszen nagyon nehéz mindenki kívánságát gyorsan és megfelelő mértékben teljesíteni, hiszen mindenkinek a saját problémája a legfontosabb!


Megértéseteket nagyon köszönöm!
Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Az oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal hírei   Az oldal hírei EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 19:17

Kedves Látogatóim!

Akik ezen a héten regisztrálnak a fórumra a következő ajándékban részesülnek, ha igénylik.

Minden kedves regisztrált látogató, ha elküldi nekem Privat üzenetben a valódi nevét születési helyét, és pontos dátumát (órára, percre) akkor ajándékként megtudhatja tőlem az aszcendensét, ha esetleg nem lenne benne biztos.

Nem vagyok asztrológus, csak kíváncsi. Egy program segítségével lehetőségem van az aszcendensek és a főbb jellemvonások kiszámítására és megismerésére.
De ehhez szükséges minden adat megléte.

Üdv.: Yvain
Az oldal hírei Nov22

Kedves Látogatók!

23 db nagyon szép a férjem által készített virágos kép került fel az oldal képeslapküldőjébe!

Egy kis ízelítő:

http://tunderek.kepeslap.com/gallery.asp?catid=55642&from=180&userid=25141

Minden kedves Látogatómnak!
Nagyon jó szórakozást kívánok!

Nagy örömmel készítettük a képeket, remélem Nektek is legalább olyan örömet okoz majd a látnivaló!

Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Ajánlott tartalom





Az oldal hírei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az oldal hírei   Az oldal hírei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az oldal hírei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kelta Szellő :: Kelta Szellő :: Lélekvarázs-
Ugrás: