Kelta Szellő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Fekete mágia

Go down 
SzerzőÜzenet
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Fekete mágia Empty
TémanyitásTárgy: Fekete mágia   Fekete mágia EmptyCsüt. 14 Aug. 2008 - 21:57

Fekete mágia Jof_apoc_360


Az átok és a rontás

Minden cselekedetünk visszahat ránk, szülessen az jó vagy rossz akaratból!

Megszületik a gondolat, amely szavakon keresztül lát napvilágot és indul el útjára,
manipulálva önmagunkat és másokat.
A gondolatok által formált szavak az esetek többségében negatív jellegűek.

Bizonyára senkinek nem jut eszébe,
hogy ha valakire rosszat mond, az már akár átokként is értelmezhető
– rá varr valamit, ami ellen az illető nem tud védekezni-, és mint pletyka terjed tovább.
Ez már tudatunkon kívül fekete mágia.

Minden szavunk mágia, és ha rosszul használjuk, fekete mágiává alakul.


Rontás

Ha valaki tudatosan használ mással kapcsolatban rossz kijelentéseket, máris útjára bocsátotta a rontást.

Sokan kérdezik, létezik- e rontás?
Nagyon is létezik!

Ha önmagunkat ostorozzuk az már rontás. Önmagunk rontása.
Ha pletykálunk, másra rosszat mondunk, az is rontás.

A tudatos rosszakarat, már fekete mágia.

Tele van a világ rontással:
átokkal, fekete mágiával.
A gondolat és a kimondott szó útra kél, és önálló életet él!


(A politikai csatározások minél intenzívebbek, annál több ember életét teszik tönkre, mert negatív hatási akarva-akaratlan elérnek mindenkit, főleg a városokban)

A természet az egyetlen, amely segíteni tud a bajokon. Felszívja és átalakítja a negatív energiákat.

Soha ne felejtsük el tehát:



Minden cselekedetünk visszahat ránk, szülessen az jó vagy rossz akaratból!

Jól gondolja meg tehát az, aki tudatosan akar rosszat másnak, mert minden gondolatunknak és tettünknek a jövőre nézve súlyos következményei lehetnek!

Ha úgy érzed most bűnhődsz valamiért, nem biztos, hogy a bűnt "most" követted el, de egyetlen bűn, rosszakarat sem marad megtorlás nélkül!

Ha tudatosan valakinek kárt okozunk, annak következményeiért 10x bűnhödünk majd akár ebben az életünkben, akár a következőben!
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Fekete mágia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete mágia   Fekete mágia EmptyCsüt. 14 Aug. 2008 - 22:02

Fekete mágia 00000848

A gonosz akarat elleni védelem

Sokszor érezzük úgy, hogy semmi sem sikerül. Minden ellenünk történik. Bámit teszünk, nem lesz jó vége.[/size]
Ebben az esetben felmerülhet az a gondolat, hogy valaki telepatikus úton rontást küld ránk:

A gondolat által keletkezett rosszakarat, akár célzottan, akár akaratlanul jelenik meg, elsősorban az aurát érinti, ezért is fontos az aura védelme.
(A találj nyugalmat menüpont alatt egy nagyon erős auravédő gyakorlatot találhatsz majd.)

A gonosz akarat leküzdésének nagyon fontos módszere, hogy ha valaki megbánt bennünket, durva szavakat használ, vagy veszekszünk, nem szabad felvenni a „kesztyűt”,
mert akkor a bumeráng effektus jön létre, oda-vissza száguld a gorombaságok, durvaságok halmaza, és ki tudhatja mi lesz a vége.
Nagyon nehéz feladat, de tudatosan arra kell törekedni, hogy legyen erőnk nem válaszolni.

Ebben az esetben a győztesek MI vagyunk!

Más nagyon jól bevált technikák

v Minden este lefekvés előtt, gyújtsunk egy fehér, vagy ezüst színű gyertyát. A fehér a lelki tisztaság, az ezüst a gonosz akarat elleni védelem színe. Sokszor saját örömünkre is égetünk gyertyát, ha megnyugtató vagy éppen romantikus hangulatba szeretnénk kerülni, nem is tudjuk, hogy közben a saját és családunk lelki békéjét is védjük ezzel! J

v Bár a rontás létezik, de annál nagyobb hatalma van felettünk minél jobban meg vagyunk győződve arról, hogy valaki rosszakaratának az áldozatául estünk. Márpedig senkinek és semminek nincs nagyobb hatalma felettünk, mint a saját elménknek.

v Mi vagyunk életünk egyedüli irányítói és éppen ezért az egyedüli felelősek is érte!

v Elalvás előtt többször is elmondhatjuk magunkban például azt a mondatot:

„Minden engem ért gonosz akarattól megtisztulok!”

De lehet ez bármilyen más mondat is, a lényeg, hogy hitet és erőt adjon neked

v Nagyon erős védelmi segítséget nyújtanak az agykontroll tréning meditációs-vizualizációs gyakorlatai!

Lefekvés után, teljes csendben, amikor már senki sem zavar, behúnyod a szemed és mintha egy filmet néznél, elképzeled a saját filmedet J bármit elképzelhetsz, ami megnyugtat és örömet okoz!

De ezt a filmet teljes részletességében el kell képzelned!

(Rendkívül jó erre a Meditáció I gyakorlat, amit már megtalálsz, a Találj nyugalmat topicban. J) Ha ezt a gyakorlatot végig csinálod minden este, nem csak az átok és rontás nem lesz rád hatással, de a mindennapi stressz-helyzeteket is remekül megoldod majd!


Még jobb, ha Béky professzor meditációs gyakorlatát felveszed kazettára, vagy vásárolsz egy meditációs cd-t, kazettát és azt lefekvés után, mikor a ház már elcsendesedett bekapcsolod, - csodálatos utazásokban lesz részed! – Nekem és még sokszázezer embernek elhiheted.J


Még egy jó tanács:


ne ijedj meg, ha pár perc múlva elalszol a meditációs cd!

Évekkel ezelőtt egy pszichiáter professzor megajándékozott a saját készítésű meditációs kazettájával. Természetesen még az nap éjszaka, végig szeretettem volna hallgatni a kazettát és szófogadóan végigcsinálni a feladatokat.

Nem sikerült! És nem csak az nap nem sikerült, hanem hetekkel később sem.

Ahányszor találkoztam a professzor úrral, igyekeztem kerülni a meditációs kazetta témát, de hiába rákérdezett, és én szemlesütve be kellett, hogy valljam, még soha nem hallottam 2 percnél többet a meditációból, mert ahogy lefeküdtem és az ellazító gyakorlatoknak neki kezdtem, szinte azonnal elaludtam!


Tőle tudtam meg, hogy:

alvás közben a szervezet regenerálódik és a kívülről jövő hatások erősebben hatnak rá, mint az ébrenléti állapotban. Ezért amíg te alszol a tudatalattid mindent „hall” és megjegyez helyetted is!


Ezért lenne az is nagyon fontos, hogy abban a szobában, amelyben alszunk, a lehető legkevesebb elektronikai készülék legyen és működjön.


Mint leírtam a szervezet akkor regenerálódik a legjobban, amikor alszunk, és akkor a legérzékenyebb az un. elektroszmogra is, amelyet ezek a készülékek működés közben, és közvetlen kikapcsolás után még 30 percen keresztül kibocsátanak magukból, és rendkívül erős rákkeltő hatással bombázzák az egyébként is igen erősen megterhelt szervezetünket.



( A Szerkesztő Fekete mágia 65817

( Schmidtné dr. Holló Erzsébet)
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
 
Fekete mágia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kelta Szellő :: Kelta Szellő :: Lélekvarázs-
Ugrás: