Kelta Szellő
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+5
Yvain
Nada
Hiriel69
Skerina
Leila
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 21:11

Nada írta:
Szia Édes Leilám!

Jaj, de nagyon örülök Neked, hogy Te is itt vagy, drága kincsem! cheers Sok szeretettel köszöntök mindenki mást is Yvainünk új fórumán!

Bármilyen technikai gondotok, bajotok lenne a fórummal (nem hinném, hogy lesz, stabil fórummotor, imádom, sosem volt még egyikkel sem baj), szóljatok nekem. Wink

A benneteket érdeklő témákra a fórum topicok alján fel is iratkozhattok (találtok ott ehhez egy linket). Így nem maradtok le semmiről: a fórum mailt küld róla. Ugyanott le is lehet iratkozni egy-egy témáról...

Hamarosan kaptok új, mesésen édes smile-kat is (a jelenlegi alapkészletből pár "gagyi" törölve lesz). Csak az még egy kis időbe telik, amivel szűkösen vagyok eleresztve, ezért megértéseteket és némi türelmeteket kérném! Wink Csevegő 848971

Mindenkinek jó időtöltést, és problémáinak mielőbbi sikeres megoldását kívánom sok szeretettel, Yvi új fórumán!
cheers

Szia Nada!

Köszönöm a köszöntést. cheers
Vissza az elejére Go down
Skerina
Vándorlélek
Vándorlélek
avatar


nő
Hozzászólások száma : 2
Age : 51
Város : Várpalota
Érdeklődési kör : állatok
Hitvilág : romlott katolikus
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyHétf. 11 Aug. 2008 - 23:01

Sziasztok:)
Én is befutottam;)
Nada megint gyönyörűt alkotott Wink Wink
Sok sikert az új forumodhoz Yvain Csevegő 65817



Csevegő Sorv14

Drága Skerina!
Nagyon boldog vagyok, hogy itt is meglátogattál, nagyon szépen köszönöm!
Gyere vissza máskor is, mindig nagyon sok szeretettel várlak!
Ezer puszi
Yvain
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 6:50

Szépséges reggelt és napot Csevegő 778559 !

Bevallom: soha, sehol, semimilyen fórumon nem jártam még ... látogatóként sem, nem hogy regisztráltként. De mivel nem tudtam ellenállni egy tündér-társam meghívásának ... Csevegő 848971 - hát itt vagyok. Legyetek elnézők az újonccal. :flower:



Csevegő Sorv14


Drága Híriel!

Nagyon sok szeretettel köszöntelek itt a Lélekvarázs fórumon!
Köszönöm, hogy elfogadtad a meghívást és remélem azért mert eljöttél nem fogsz elkésni a munkából sem!

Legyen Mindenkinek csodálatosan szép a napja! Csevegő 778559 :flower:
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 8:42

Madárdalos szép jó reggelt mindenkibabe! Csevegő 848971
Édes Skerim, örülök, hogy tetszik a fórum!
Nem volt kis munka (egy fórum sem az), de megérte! Wink
Nagyszerű, hogy regeltél Te is! I love you
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 11:40

Érdeklődni szeretnék, hogy kinek illik meg köszönnöm a VIP tagságot? Csevegő 848971


Csevegő Sorv14


Halihó!


A főnökség ajándéka! Csevegő 848971 lol!

A VIP tagság egy viszont ajándék, megbecsülésünket szeretnénk kifejezni vele!
Azokat a fórumozókat ajándékozzuk, VIP tagsággal, akik kedvességükkel, barátságukkal és hűségükkel már megajándékoztak minket! Csevegő 778559

Mi köszönjük, hogy itt vagy velünk és jelenléteddel, kedvességeddel
emeled a "..Fórum fényét!..."

(Vajon ezt hol hallhattam?! Csevegő 848971 )
Vissza az elejére Go down
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 16:11

Akit érdekelne iWiW-meghívó, az küldjön nekem egy privit. Kérném, adja meg a mailcímet is, ahová küldenem kell a meghívót, és ha lehet olyat, amellyel még nincs regelve az iWiW-en, mert arra nem lehet kiküldeni! Wink Köszike!
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 17:13

Nada írta:
Madárdalos szép jó reggelt mindenkibabe! Csevegő 848971
Édes Skerim, örülök, hogy tetszik a fórum!
Nem volt kis munka (egy fórum sem az), de megérte! Wink
Nagyszerű, hogy regeltél Te is! I love you


Csevegő Sorv14



Drága Nada!
Neked is viszont kívánom!

Drága Skerinám!
Én pedig két napja csak örömködöm magamban!
Kicsit meg is részegültem az örömtől. :drunken: Most pont fordítva történt a dolog, én csak a kisújját kértem és ő szeretetből az egész karját nyújtotta nekem! Csevegő 778559
De most jön még csak a neheze! Nada rendkívüli és fórumot alkotott nekem és nekem meg kell felelnem és fent kell tartanom ezt a színvonalat! Nada elindított az "úton" és nekem most végig kell járnom az utam veletek együtt kézen fogva. S mostantól együtt tanulunk!
Mert nem is lehet máshogy!
Végtelenül örülök Mindenkinek, így neked is, aki elfogadtad a meghívásomat és velem tartasz ezen az "úton".

Szeretettel: Yvain

Csevegő Sorv14
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyKedd 12 Aug. 2008 - 21:37

Leila írta:
Érdeklődni szeretnék, hogy kinek illik meg köszönnöm a VIP tagságot? Csevegő 848971


Csevegő Sorv14


Halihó!


A főnökség ajándéka! Csevegő 848971 lol!

A VIP tagság egy viszont ajándék, megbecsülésünket szeretnénk kifejezni vele!
Azokat a fórumozókat ajándékozzuk, VIP tagsággal, akik kedvességükkel, barátságukkal és hűségükkel már megajándékoztak minket! Csevegő 778559

Mi köszönjük, hogy itt vagy velünk és jelenléteddel, kedvességeddel
emeled a "..Fórum fényét!..."

(Vajon ezt hol hallhattam?! Csevegő 848971 )

Köszönöm. Megpróbálok rászolgálni. lol!
Vissza az elejére Go down
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyCsüt. 14 Aug. 2008 - 11:47

Mindenkinek nagyon kellemes napot kívánok. Nálunk már 30 fok meleg van. Mi lesz még délutánig? :shock:
Csevegő Sorv14

Neked is nagyon szép napot kívánok Drága Leila!
Nem tudom hány fok meleg van, de azt tudom, hogy csak úgy lehet megmaradni a lakásban, hogy teljesen be van sötétítve minden!
Ha csak egy kis fényt is szeretnék máris elkezdek főni a saját levemben. Rolling Eyes

Szép délutánt kívánok Mindenkinek!
Most elmegyek a barátnőmmel MIGRÉNNEL foglalkozni egy kicsit, remélem, ma már nem akar nálam táborozni és távozik végre, mert már nagyon unalmas csajszi. scratch
Vissza az elejére Go down
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyCsüt. 14 Aug. 2008 - 20:58

Leila írta:
Mindenkinek nagyon kellemes napot kívánok. Nálunk már 30 fok meleg van. Mi lesz még délutánig? :shock:

Csevegő Sorv14


Neked is nagyon szép napot kívánok Drága Leila!
Nem tudom hány fok meleg van, de azt tudom, hogy csak úgy lehet megmaradni a lakásban, hogy teljesen be van sötétítve minden!
Ha csak egy kis fényt is szeretnék máris elkezdek főni a saját levemben. Rolling Eyes

Szép délutánt kívánok Mindenkinek!
Most elmegyek a barátnőmmel MIGRÉNNEL foglalkozni egy kicsit, remélem, ma már nem akar nálam táborozni és távozik végre, mert már nagyon unalmas csajszi. scratch

Jobbulást kívánok.
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 16 Aug. 2008 - 10:21

Szépséges hétvégét!

Nem csak takarítani-mosni-főzni-mosogatni ám! Tessék néha pihenni, kikapcsolódni is. Ígérem, nem szalad el a házimunka, megvár Benneteket Csevegő 848971 . De néha fel is kell töltődni, hogy utána ne tehernek és második műszaknak érezzük az otthoni teendőket. Még mindig az otthonunk van értünk és nem fordítva ...

Szóval szép Csevegő 778559 -ot, és kinek kinek igénye szerint sok :sleep: -t, Csevegő 338779 -t, :bball: -t, I love you -t!

Csevegő Sorv14

Drága Híriel!

Pedig néha valami jó tündérkék, vagy manócskák elvégezhetnék helyettünk a házimunkát. Embarassed
De ha most nem mondtad volna, akkor én megint elfelejtkezem arról, hogy mi vagyunk a lakásért és nem fordítva. Na tessék! Most aztán lebuktam! :twisted: :twisted: :twisted: A mondat így akart szólni: a lakás van mi értünk!
Nekem megint a főzés, mosás-mosogatáson járhatott az eszem. Csevegő 848971
Még az a szerencse, hogy vasalni sokkal jobb az ilyen szeles napokon, mint a +39-40 fokban!

Nagyon jó feltöltődést kívánok Minden kedves Látogatónak és Barátomnak egyaránt! :flower:

Pussz Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 16 Aug. 2008 - 14:27

Hiriel69 írta:
Szépséges hétvégét!

Nem csak takarítani-mosni-főzni-mosogatni ám! Tessék néha pihenni, kikapcsolódni is. Ígérem, nem szalad el a házimunka, megvár Benneteket Csevegő 848971 . De néha fel is kell töltődni, hogy utána ne tehernek és második műszaknak érezzük az otthoni teendőket. Még mindig az otthonunk van értünk és nem fordítva ...

Szóval szép Csevegő 778559 -ot, és kinek kinek igénye szerint sok :sleep: -t, Csevegő 338779 -t, :bball: -t, I love you -t!

Te hogy kapcsolódsz ki? Én netezek. Csevegő 848971
(Kicsit bővebben nem lehetne mesélni róla?)
Csevegő Sorv14

Én már le se írom, rólam mindenki tudja! Csevegő 848971
Az :sleep: már megvolt Csevegő 338779 -ni nem tudok eleget Csevegő 848971 , :bball: a kölykökkel együtt jó, most egy kicsit I love you -re kellene időt szakítani, de a család egyik fele itthon sincs, a másik férfiasabb fele autót szerel, megint csak maradnak a kölykök! Csevegő 848971
Érezzétek nagyon jól Magatokat!
Ezer puszi Yvain
Vissza az elejére Go down
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 16 Aug. 2008 - 21:07

Ok, Yvain kedvéért bővebben. Csevegő 848971
Bekapcsolom a gépet, megnézem van e új üzenetem, ha igen válaszolok rá, elolvasom a híreket, pletyiket. Megpróbálok valami értelmeset írni (Nem mindig jön össze.) Embarassed
Délután, egy kis esőtől eltekintve jó idő volt, ezért lementem egy kicsit elébünk. Olyan kellemes a levegő. A lakásba még mindig elég meleg van. Télen lenne jó.

Csevegő Sorv14

Drága Leila!
Köszönöm a részletes beszámolót. Csevegő 65817 A nem mindig jön össze az nálam is gyakran előfordul. Illetve az is, hogy írok valamit és nagyon megvagyok magammal elégedve. Hízik a májam rendesen, hogy milyen zseniálisat alkottam. Aztán pár nap múlva elolvasom újra, mert folytatni szeretném és teljesen leesik az állam affraid hogy írhattam ekkora lükeséget és az nem létezik, hogy ezt én írtam. :evil: No

De jó neked! Ha én lemegyek a ház elé, hanyattesem a hőségtől, mert a panel csakúgy sugározza magából a hőséget! 5 méterrel a faltól még lehet érezni, hogy sütnek a falak! Ráadásul még a gépem is az ablak előtt van, így ha leülök dolgozni egy fél óra múlva már :cherry: ilyen a fejem. Csevegő 906404
Most, hogy volt egy két hűvös nap, ha nyitva volt az ablak nagyon fáztam még felöltözve is, ha becsuktam az ablakot, "lerobbant" még a bugyi is rólam olyan hőség volt.
Se így nem volt jó, se úgy. No
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyVas. 17 Aug. 2008 - 10:09

Szépséges, hűvöskés vasár Csevegő 778559 -ot!

Egyetértek Veled, Yvain - ilyenkor tényleg jobb vasalni. Valamivel ... Nemrégiben volt egy hűvösebb nap, utólag nem győztem magam szidni, hogy nem vasaltam ki akkor. De már késő volt. Most viszont időben kapcsoltam - így tegnap este elvasalgattam két-három órát, becsukhatóvá téve a komódfiókot Csevegő 848971 . Ugyanis ott várnak a sorukra a vasalnivalóim ... és néha már nem fér több Embarassed . Ilyenkor pár órácskát foglalkozom velük és máris újra csukható a fiók.
Egyszer Kéklagunával már feltaláltuk a vasaló-központot. Ahol különböző szobákban, különféle módon szórakoztatnák a vasalni odajáró hölgyeket. Lenne ott diszkó-szoba, csoport-terápia szoba, mozi-szoba (persze a sötét okozhatna némi fennakadást a vasalásban...), lehetne sztriptíz-táncos fiúkat nézni, extrém körülmények között vasalni, vers-felolvasást hallgatni, karaoke-zni Csevegő 848971 Kinek-kinek ízlése és vérmérséklete szerint 8) . De amíg nem építjük ki a vasaló-központ hálózatunkat, addig kénytelen mindenki otthon vasalni, elszórakoztatva magát.

Azt kérdezed Leila, hogyan kapcsolódom ki? Bevallom, mostanában én is virtuálisan :@: . Bár többnyire a Kedvessel csevegve ilyen formában ... I love you. Most a nagyfiam épp 266 km távolságra van a barátnőjénél és csak két hét múlva jön haza. A kisebbiket pedig elvitte az apja másfél hétre magához. De tegnap délután hazahozta és majd ma délelőtt viszi újra el (ha addig felébred a palánta, mert még mindig alszik :sleep:). így délután a kicsi fiammal foglalkoztam kikapcsolódás-ügyileg. Például a Celtica nevű társasjátékkal is játszottunk. Nagyon szeretjük mindketten Csevegő 848971 . Na jó, Zsombi főleg olyankor, ha nyer éppen cheers ...
UNO-ban is nagyon profi, 9 és fél éves létére. Bár most új paklit kell vennem, mert elvitte magával a táborba és rongyosra játszották szó szerint a kártyát Csevegő 848971. Valahányszor telefonon hívtam, mindig azzal tette le rövid beszélgetés után, hogy: most nem ér rá, mert épp UNO-znak ... de nagyon hiányzom ám és nagyon szeret ... csak most mennie kell Csevegő 848971 .

Mint ahogyan nekem is most - ideje ébresztenem a csemetét. Pusza Nektek! (Híriel)
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyVas. 17 Aug. 2008 - 11:18

Drága Híriel!
Szívemből szóltál szépséges és Hűvös vasár Csevegő 778559 -t kívánok én is mindenkinek!
A vasaló-központ ötlete szenzációs! :bounce:
Én találtam megoldást a mozizás közbeni vasalásra is: adva van egy nagy képernyő a mozizáshoz, amit minden szögből nagyon jól lehet látni.
Megfelelő távolságra a képernyőtől vagy mozivászontól kinek mi tetszik Csevegő 65817 állnának egymás mögött a vasalódeszkák és a vasalódeszkákkal azonos magasságban, kicsi zöld olvasólámpácskák lennének, vagy mint a színházakban megfelelő távolságra kisebb fényű lámpák lennének elhelyezve a falon. Így mindenki tudna mozizni és vasalni is egyben!
Ebben már nagy rutinom van, rengeteget vasaltam tv-nézés közben! Csevegő 848971
Amire azonban nem találtam megoldást az a sztriptiz bemutató vasalás közben.
Attól félek velem az élen sokan szenvednénk égési sérüléseket. :bom:
Szerintem ezt csak úgy lehetne működtetni, ha elsősegélynyújtás is lenne az égési sérültek részére!
De mégjobbat tudok! Nem mi vasalnánk, hanem a chippandale fiúk állnának gyönyörű testükkel a vasalódeszkák mögött és vasalnának, apró pici fecskéjükben, és az izzadságtól fényes gyönyörű izmaikat csodálhatnánk! Csevegő 848971 :cyclops: :shock: :face: Esküszöm még fizetnék is a látványért!
A fiúk részére hátulütője a dolognak, hogy valóban vasalni kellene! Csevegő 848971
Mi pedig gyönyörű piros kanapékon ülve csodálnánk a látványt!
Na mi a véleményetek?
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzer. 20 Aug. 2008 - 5:51

Csevegő 1148060615
Csodaszép reggelt kívánok minden kedves Látogatomnak és Barátomnak!
Üdv. Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzer. 20 Aug. 2008 - 12:32

Csevegő 0000103393
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyCsüt. 21 Aug. 2008 - 22:19

Szépséges estét!

Ezt Nektek hoztam:

https://www.youtube.com/watch?v=Dri8z1NzjH8
Remélem sikerült beillesztenem ide a videót, mert különben :joker: -t csináltam magamból Csevegő 848971 . További szép estét, üdv: Híriel
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyPént. 22 Aug. 2008 - 11:20

Hiriel69 írta:
Szépséges estét!

Ezt Nektek hoztam:

https://www.youtube.com/watch?v=Dri8z1NzjH8
Remélem sikerült beillesztenem ide a videót, mert különben :joker: -t csináltam magamból Csevegő 848971 . További szép estét, üdv: Híriel

Szia Hirel!
Meseszép! Nekem nagyon tetszik.
Vissza az elejére Go down
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptyPént. 22 Aug. 2008 - 20:43

Sziasztok!

Smile-k végre feltöltve - idáig is sikerült eljutnom! Csevegő 359460 Jó csemegézést!Csevegő 733115 Csevegő 65817
Nagy puszika mindenkibabe! Csevegő 46381 Csevegő 543919 Csevegő 597769
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 1:04

Hiriel69 írta:
Szépséges estét!

Ezt Nektek hoztam:

https://www.youtube.com/watch?v=Dri8z1NzjH8
Remélem sikerült beillesztenem ide a videót, mert különben :joker: -t csináltam magamból Csevegő 848971 . További szép estét, üdv: Híriel

Drága Híriel!

Csudaszép, meseszép videó, hihetetlenül élveztem és nagyon-nagyon szépen köszönjük!
Nagyon szép hétvégét és jó pihenést kívánok neked/nektek nagyon sok szeretettel!

Puszi
Yvain Csevegő 778559 Csevegő 681704
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 1:24

Nada írta:
Sziasztok!

Smile-k végre feltöltve - idáig is sikerült eljutnom! Csevegő 359460 Jó csemegézést!Csevegő 733115 Csevegő 65817
Nagy puszika mindenkibabe! Csevegő 46381 Csevegő 543919 Csevegő 597769

Drága Nada!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm és mindenki nevében mondhatom, hogy köszönjük!
És ha most sorban mindenki meg is kövez én akkor is kipróbálom ezeket a mosolygó kis krapekokat, labdácskákat, gömböcskéket....izéket!

Ma csudaszép napom volt!
Két váratlan ajándékot is kaptam:
Bementem egy ezoteriával foglalkozó üzletbe és mutattam a páromnak egy tükröt, amelyet kőrben két holdacska fon át. És nem volt drága, de nagyon szép!
Párom is mondott nekem valamit, de nem azt, hogy megveszem neked névnapodra szerettel. Mondjuk ő nem is szokta így kiadni magát, inkább meglep valami széppel vagy aranyossal.
Lógó órral távoztam az üzletből, amikor hallom ám, hogy valaki szalad utánunk...
Az eladó, de inkább szerintem tulajdonos hölgy szaladt utánunk és névnapomra szeretettel a kezembe tett egy szerencsehozó porcelán malackát.
Nagyon meglepődtem és borzasztóan megörültem a meglepi ajándéknak!

A másodikat pedig most itt találtam meg:
- az egyik Híriel csodaszép pillangós videója! Ha valaki még nem látta gyorsan nézze meg, mert valóban csodálatosan szép és a

- másik Nada kicsi röhögő labdácskái!
Jaj, nagyon boldog vagyok!
Viszketnek az újjaim, muszáj kipróbálni!
Mindenkinek jó játékot kívánok! Csevegő 848971

Csevegő 848971 Csevegő 65817 Csevegő 375994 Csevegő 420979 Csevegő 898649 Csevegő 98582 Csevegő 986402 Csevegő 470816 Csevegő 145857 Csevegő 228693 Csevegő 64375 Csevegő 969746 Csevegő 897715 Csevegő 336323 Csevegő 627751 Csevegő 46636 Csevegő 983656 Csevegő 772896 Csevegő 733115 Csevegő 265242 Csevegő 73852 Csevegő 246756 Csevegő 568560 Csevegő 568560 Csevegő 568560 Csevegő 778559 Csevegő 778559 Csevegő 778559 Csevegő 778559 Végre vannak igazi napocskáim! Csevegő 778559 Csevegő 477294 És ennyire örülök: Csevegő 9551 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 359460 Csevegő 161361 Csevegő 327873 Csevegő 96622 Csevegő 338779 Csevegő 318703 Csevegő 229715 Csevegő 46381 Csevegő 681704 Ez Mi? Csevegő 775582 Csevegő 12196 Csevegő 436793 Csevegő 480762 Csevegő 519383 Ez a szmájli különösen nekem szól: Csevegő 519383 Csevegő 519383 Csevegő 519383 Ez is! Ez is! Csevegő 127253 Csevegő 127253 Csevegő 127253
Jaj, meghalok a háztartási munka! Bevallom így sokkal szórakoztatóbb, kívülről nézve:
Csevegő 304811 Csevegő 766316 Csevegő 631165 Csevegő 146627 Csevegő 711252 Csevegő 610901 Csevegő 90933 Csevegő 634944 Kutyabarát vagyok! Csevegő 547647 Csevegő 547647 Csevegő 547647 Csevegő 547647 és cica is Csevegő 397399 Csevegő 397399 Csevegő 397399 ha ez höri, akkor höribarát is vagyok! Csevegő 154829 Csevegő 154829 Csevegő 154829
És mindjárt megyek Csevegő 643982 Csevegő 608809 Jaj ez nagyon édes! Csevegő 42238 Csevegő 50176 Ez se semmi: Csevegő 505332 Csevegő 505332 Nálunk mindennapos a sorbanállás, de rendszerint én ÜlÖK!... Csevegő 848971 Csevegő 848971 Csevegő 228693 Csevegő 228693 mondjuk inkább ezért: Csevegő 338779

Mindenkinek nagyon szép Csevegő 489497 -kat kívánok!
Szeretettel: Yvain
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 1:26

Nada írta:
Sziasztok!

Smile-k végre feltöltve - idáig is sikerült eljutnom! Csevegő 359460 Jó csemegézést!Csevegő 733115 Csevegő 65817
Nagy puszika mindenkibabe! Csevegő 46381 Csevegő 543919 Csevegő 597769
Drága Nada!

Egy Tündér vagy!

Fogadd tőlem nagyon sok szeretettel!

Csevegő Nov099

Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
Yvain
Admin
Admin
Yvain


nő
Hozzászólások száma : 163
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : kelta - ír mondák, a tündérvilág, mese írás, tarot kártyavetés, számmisztika, sorselemzés, zene,
Hitvilág : hiszek a természetben, a gyermeki szeretetben, Istenben
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 1:56

Csevegő Nov0101

A képeket én készítettem és fogadd nagyon sok szeretettel!
Szívem minden melegével ölellek!
Yvaom
Vissza az elejére Go down
http://www.aranytu.gportal.hu
eva77
VIP-tag
VIP-tag
eva77


nő
Hozzászólások száma : 19
Age : 57
Város : Ajka
Érdeklődési kör : ezotéria
Hitvilág : Isten
Registration date : 2008. Aug. 22.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 9:04

Szép napot kívánok !!!... Csevegő 154695
Vissza az elejére Go down
Hiriel69
VIP-tag
VIP-tag
Hiriel69


nő
Hozzászólások száma : 22
Age : 54
Város : Budapest
Érdeklődési kör : széles :)
Hitvilág : Hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Hiszek a jóságban, az emberekben, az újjászületésben.
Registration date : 2008. Aug. 12.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 9:24

Szépséges Csevegő 778559 -ot!

Nada, az új smile-k hihetetlenül jók! Csevegő 265242 Csevegő 96622 Csevegő 134795 lol!


Yvain már sorbavette a legjobbakat, de azért én is ideszúrok egy-kettőt, ami még különösen nagyon tetszik: Csevegő 154695 Csevegő 969746 Csevegő 77878 és főleg: Csevegő 519383 ... talán mert mindegyikkel találkoztam már Csevegő 26358 .

Örülök, hogy tetszett Nektek a videó Csevegő 229715. Bár eredetileg egy másik Secret Garden című számot készültem elhozni, ami nagy-nagy kedvencem már pár hete. Nem csak a zene, a klipp története is. Megnézitek?





Szépséges hétvégét - és pihenjetek is néha! Ezeregy pusza ...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/portal/hiriel
kismvity
VIP-tag
VIP-tag
kismvity


nő
Hozzászólások száma : 1
Age : 48
Város : Dombegyház
Érdeklődési kör : internet és nagyon sok más dolog!:)
Hitvilág : hiszek a szeretet erejében
Registration date : 2008. Aug. 22.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 10:51

Bocsi az előző bejegyzés miatt! safarival nem látszott a szerkesztő, és nem láttam a betűket se!
Szóval örülök, hogy csatlakozhattam hozzátok!Csevegő 65817
Mindenkinek Kellemes Hétvégét kívánok!Csevegő 543919

Drága Kismvity!
Boldog vagyok, hogy most már te is itt vagy közöttünk és szeretettel köszöntelek itt a fórumozók icike-picike, de roppant lelkes csapatában!

Mi is nagyon kellemes hétvégét kívánunk nektek!
Végre nincs olyan eszméletlen nagy meleg, induljatok el valamerre Sugikával kirándulni.
Azért maradt a varrás a nagyobb szerelem vagy most már a számítógép az?

Ezer puszi
Yvain
Vissza az elejére Go down
http://kismvity.gportal.hu/
Nada
Site Admin, Webmester
Site Admin, Webmester
Nada


nő
Hozzászólások száma : 35
Age : 42
Város : Budapest
Érdeklődési kör : Sci-fi, misztika, írás, olvasás, és még felsorolhatatlanul sok minden...
Hitvilág : Istenhit - bár összetettebben, és kicsit másként, mint az átlag...
Registration date : 2008. Aug. 10.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 20:04

Nagy-nagy Szia Mindenkinek! Csevegő 658375

No, tehát, kicsit bővebben. Szal, neem vesztem el - legfeljebb csak meg... Csevegő 627751 Ne aggódjatok, nem haldoklom. Én így élek. Csevegő 420979
Boldog névnapot az ünnepelteknek, nagy gratu a sikerekért, kinevezésekért, Nobel-díjakért Csevegő 359460 - nekem pedig a pihent agyamért. Csevegő 308988

Loholok a saját nyomomban, ám magam utol nem érem. Aki tudja, hol hagytam el magam, az e-mailezzen, táviratozzon, SMS-ezzen, faxoljon, telefonáljon vagy küldjön füstjelet: nehéz nélkülem boldogulnom. Csevegő 487851 Csevegő 314181

Szal, igyekszem tiszteletem tenni, ahogy tudom, de ha nem írok, ne válaszoljatok. Aki tudja, mit ettem ma, az írja meg, mert én már elfelejtettem. Neeem, azt a választ nem fogadom el, hogy kaját, ennivalót és "testvérei"! Csevegő 179784 A receptet is megírhatjátok, hogy újra meg tudjam főzni. Csevegő 145857
Csevegő 610901 Csevegő 481418

Yvikém, mesések a képeid! Köszönöm szépen! Lenyűgözően fotózol, minden elismerésem! Csevegő 866862

Most pedig, hogy már mindenkit jól lefárasztottam, el is húzok jobbra. Csevegő 855534
Vissza az elejére Go down
http://lelekgyongyok.forumice.net
Leila
VIP-tag
VIP-tag
Leila


nő
Hozzászólások száma : 42
Age : 50
Város : Makó
Érdeklődési kör : Mese és vers írás
Hitvilág : Önzetlenség mások felé
Registration date : 2008. Aug. 11.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 21:55

Meseszép estét kívánok mindenkinek! Csevegő 848971
Vissza az elejére Go down
eva77
VIP-tag
VIP-tag
eva77


nő
Hozzászólások száma : 19
Age : 57
Város : Ajka
Érdeklődési kör : ezotéria
Hitvilág : Isten
Registration date : 2008. Aug. 22.

Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő EmptySzomb. 23 Aug. 2008 - 23:30

Csevegő 489497 Csevegő 489497 Csevegő 489497 ....Jó éjszakát !!!
Csevegő 1179915737

Drága eva77!
Nem tudtam írni neked sem, de rengeteget gondolok rád!
Álmodjatok nagyon szépeket!
Ezer puszi
Yvain
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kelta Szellő :: Kelta Szellő :: Lélekvarázs-
Ugrás: